کد مطلب: 378778
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۰:۴۱

قبولی پسر سید در امتحانات جنجالی

مرصادنیوز: محمدمهدی پسر سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در امتحانات نهایی لبنان که به مثابه کنکور ماست با نمره خوب قبول شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمد حسین امیدی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
محمدمهدی پسر سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در امتحانات نهایی لبنان که به مثابه کنکور ماست با نمره خوب قبول شد.


محمدمهدی را بسیاری فتوکپی شهید سیدهادی می دانند و از دیروز در شبکه های اجتماعی هواداران مقاومت عکس او و کارنامه اش دست به دست می شود.

امتحانات نهایی امسال به شدت تحت تاثیر سیاسی بازی وزیر کثیف و مزدور آموزش و پرورش لبنان قرار گرفت.


ابتدا با نصب دوربین های مدار بسته برای مراقبت از بچه ها، آن هم بدون تصویب در دولت و تعیین بودجه و تراشیدن بار مالی هنگفت و اعتراض های شدید از سوی خانواده ها و دانش آموزان و هم نمایندگان مجلس و وزرای دیگر کابینه و حتی ارتش لبنان که گفت با یک سوم هزینه می توانستیم این دوربین ها را کار بگذاریم.

جنجال بعدی هم اجازه ندادن و صادر نشدن کارت ورود به جلسه امتحان برای دانش آموزانی که مدارس آنها، بدهی خود را با وزارت تسویه نکرده بودند.


شما فکر کنید بچه دوازده سال رفته مدرسه و شب آخر یهو به خاطر عقب افتادن بدهی مدرسه به وزارت آموزش نگذارند (و نه اولیا) فردا او در امتحان کنکور شرکت کند.


تاجایی که یکی از مدیران با آبروی این مدارس قصد داشت در تجمع صدها نفری دانش آموزان و اولیای آنها در برابر ساختمان آموزش و پرورش خود را آتش بزند که حاضران و نیروهای امنیتی نگذاشتند.

آقای اکرم شهیب وزیر سهمیه حزب ولید جنبلاط در کابینه است و فیلم ها و روایت هایی از او که نشان‌دهنده مزدوری او برای اسرائیل در زمان اشغال لبنان است در چند هفته اخیر بسیار زیاد بازنشر شد.
درک وضعیت سیاسی در لبنان خیلی سخته برای شما که در ایران هستید.


راستی نمره 13 تا 15 در لبنان خوبه.. نگید اوووه مگه کوه کنده.. اینجا معلم جون میده برای نیم نمره دادن.

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  • مشرق

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس دفتر شورای نگهبان در کرمانشاه مطرح کرد

هشدار به کاندیداهای انتخابات مجلس / رصد فعالیت‌ حقیقی و مجازی نامزدها

مرصادنیوز: رئیس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه از رصد فعالیت های مجازی و حقیقی کاندیدهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

پربازدیدها