کد مطلب: 378820
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۲۱:۲۷

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه خبر داد:

برگزاری ۱۱۷۰ جشنواره بومی و محلی در کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از برگزاری یک هزار و ۱۷۰ جشنواره بومی و محلی در استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، صابر رحیمی امشب در گردهمایی هیئت‌های ورزشی استان کرمانشاه، با تاکید بر تحقق شعار همدلی و همراهی مسئولان و ورزشکاران اظهار داشت: این اداره کل طی سال قبل موفق به کسب ۳ هزار و ۴۴ مدال در رشته های مختلف، راه اندازی ۱۴۳ خانه روستایی، اعزام ۳۶۵ ورزشکار به اردوهای تیم ملی و حضور ۷۶ تیم در رقابتهای لیگ شده است.

وی از برگزاری یک هزار و ۱۷۰ جشنواره بومی و محلی خبر داد و افزود: در مبحث میزبانی رویدادهای ورزشی رشد صددرصدی و اعتبارات عمرانی رشد ۲۰۰ درصدی و اعتبارات جاری رشد ۱۷۱ درصدی داشته ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱۳ پروژه ورزشی در دست اقدام است، خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها در اقصی نقاط استان کرمانشاه گسترده و در دست انجام است.

رحیمی از راه اندازی بزرگترین خانه جوان کشور با ۲ هزار مترمربع زیر بنا در کرمانشاه خبر داد و گفت: استان کرمانشاه بهترین پیست سوارکاری و اتومبیلرانی کشور را دارد.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر درصدد افتتاح دو زمین چمن مصنوعی و طبیعی در ورزشگاه آزادی هستیم، افزود: در حال ۲۶ زمین روستایی در سطح استان کرمانشاه وجود دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: امسال سال رونق پروژه های عمرانی است، همچنین سال قبل در زمینه پرداخت تسهیلات به جوانان و اشتغالزایی به جوانان در زمره استانهای برتر کشور بوده ایم.

رحیمی افزود: کرمانشاه جایگاه خوبی در حوزه ورزش و جوانان کسب کرده و با این وجود از وزیر ورزش و جوانان تقاضا کردیم ورزشکاران کرمانشاه در تیم مدیریتی وزارت ورزش جایی داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

افول علنی استکبار با این طرح کلید می‌خورد

انتقال سازمان ملل؛ یک گام تا بی‌اعتباری جهانی آمریکا

مرصادنیوز: کارشناسان طرح انتقال سازمان ملل متحد از آمریکا را یک اقدام مناسب عنوان می‌کنند و آنرا شروعی برای بی‌اعتباری آمریکا در عرصه جهانی می‌دانند.

پربازدیدها