کد مطلب: 378826
جمعه ۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۸:۳۳

رئیس هیئت داوران دومین جشنواره ملی پویانمایی :

زیرساختهای لازم برای حضور جوانان در عرصه پویانمایی باید فراهم شود

مرصادنیوز: رئیس هیئت داوران دومین جشنواره ملی پویانمایی معتقد است که باید زیرساختهای لازم را برای حضور جوانان در عرصه پویانمایی فراهم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مرضیه برومند امشب در اختتامیه جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیون ایران در کرمانشاه اظهار داشت: در گذشته تعداد جوانانی که کار عروسکی بلد بودند از تعداد انگشتان دست کمتر بود، اما امروز صدها نمایشگر عروسکی با تمام مشکلات و گرفتاری ها در سرتاسر کشور در استان‌ها و شهرهای مختلف در این راستا فعالیت می کنند.

وی افزود: امروز در این جشنواره قول خوبی داده شد که بدون سقف و محدودیت در استانها کار عروسکی تولید شود لذا باید از همین امروز به دنبال خلق کارهای جذاب باشیم.

رئیس هیئت داوران دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیون ایران خاطرنشان کرد: امروز دنیا، دنیای جوانان است و باید به آنها میدان دهیم و برای فعالیت آنها زیرساخت‌ها را فراهم کنیم.

برومند از برتری کارهای پویانمایی در استانها خبر داد و بیان داشت: در تولید مرکز استان کرمانشاه کارهای را مشاهده کردیم که شگفت زده شدیم و کارهایی با لهجه های محلی و فضای بومی ساخته شده بود که بسیار با ارزش است.

وی خواستار دوبله برخی از کارهای عروسکی مرکز استان شد و بیان داشت: این کارها کارهای بسیار جذابی هستند و حیف است در سراسر ایران به نمایش گذاشته نشود.

رئیس هیئت داوران دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیون ایران در پایان کرمانشاه را محدوده و زادگاه پویانمایی معرفی کرد و بیان داشت: نقش برجسته طاق بستان بیانگر نخستین انیمیشن است که کشف شده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سریال ادامه‌دار تخلفات سازمان‌یافته

انهدام یک باند فساد اداری در کرمانشاه

مرصادنیوز: یک باند فساد اداری در یکی از ادارات کرمانشاه منهدم شده که پرونده آنها در دادگاه رسیدگی به تخلفات اداری در حال پیگیری است.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کرمانشاه:

تصمیمات نابخردانه مسئولان، تغییر در مجلس را ضروری کرده است

مدیرکل نظارت بر سرویس های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات رادیویی:

پرونده ارزش افزوده در کشور ۱.۶ میلیون نفر شاکی دارد

پربازدیدها