کد خبر: 378882 ۱۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۱

یادداشت /

توییت پراکنی علیه امنیت ملی

مرصادنیوز: رییس سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با توییت پراکنی اظهاراتی علیه امنیت ملی بیان می کند که باید دید چه نفعی برایش در آن است.

توییت پراکنی علیه امنیت ملی

یادداشت *: چند وقتی است توئیت های بی محتوا و دور از شأن خانه ملت و مردمان کورد از زبان نماینده شهرستان های اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس برای بیشتر دیده شدن مشاهده می کنیم!  

جناب فلاحت پیشه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم به نان و نوایی رسیده اند و برای هیچ کدام از این دو خاصیت قابل توجهی نداشته و بر علیه امنیت ملی توئیت پراکنی می کند! 

جناب آقای فلاحت پیشه! برای اینکه در دوره دهم مجلس به هر قیمتی وارد مجلس شورای اسلامی شوید اختلافات امنیتی و قومیتی برای مردمان منطقه و مردم عزیز اهل حق به وجود آوردید و از ساحت مقدس امام رضا(ع) سوء استفاده کردید و نسبت به دلهای پاک مردمان دیار پدریم نهایت بی رحمی را داشتید! 

اما به هر حال وارد مجلس شدید و شاید توقع می رفت با تجربه ای که از گذشته داشتید، بتوانید رفع مشکلی از مسائل اقتصادی و بیکاری منطقه و حوزه انتخابیه تان داشته باشید؛ هزاران تاسف که توان پاسخ به اعتماد مردم را نداشتید! 

در روزهای سخت و طاقت فرسای زلزله 21 آبان۹۶ به جای کمک به مردم و کاستن از آلام و دردهایشان، به امام جمعه شهرستان بابل که زودتر از خیلی افراد در منطقه به حمایت از زلزله زدگان شتافته بودند، حمله کردید و کسی پاسخ تخریب هایتان را نداد تا اینکه امروز جسارت این را پیدا کرده اید و به امام امت(ره) که همه گروه ها و سلایق سیاسی و اجتماعی در کشور او را دوست دارند، می تازید!

اما لازم است بدانید که مردم ایران این اجازه را به امثال شما نخواهند داد که بی ادبانه و خارج از نزاکت نسبت به پیر و مرادشان یاوه گویی کنید.

جنابعالی به عنوان نماینده مردم از امروز به بعد باید پاسخگوی عملکرد ناصواب خود در دوران مسئولیتتان باشید! باید پاسخگوی رتبه اول بیکاری حوزه انتخابیه تان باشید! باید پاسخگوی سفره کوچک و خالی مردم باشید! اینان اند ناسالمی های روزمره مردم!؟
بدانید صبر و تحمل حرفهای ناروا و نسنجیده برای مردم و جوانان این مرز و بوم به پایان رسیده است و حرکت های پوپولیستی به خط پایان خود رسیده است.  

رژیم جعلی اسرائیل خود در لجن زار است و کسی که از آن حمایت کند غیر از فرو رفتن در لجن، چیزی نصیب گوینده اش نخواهد شد! 

بیچاره و بدبخت بر آن کسی که از رژیم کودک کشی حمایت کند که منفور ملت ایران و تمام آزادگان جهان است!  
حمایت از رژیم جعلی اسرائیل حماقتی آشکار است که نصیب هرکسی نخواهد شد! البته شاید در این حمایت احمقانه هم نفعی نهفته باشد اما نه نفعی از نوع رسیدن به هر مسئولیتی هرچند از مقوله سفارت!؟ 

نکته ای هم به امام جمعه محترم کنگاور عرض می کنیم که دفاع از اسلام و انقلاب و مردم کورد و لر و فارس و ترک و عرب نمی شناسد و از همه زحماتی که برای مردم شهرستان کنگاور متحمل می شوید تشکر می کنیم و اینکه فرمودید به بزرگی گفته بودید " ... و ایشان هم گفته اند غیبت نکنیم" آن فرد یا بزرگ نبوده یا از مسئولین غیربومی استان می باشد که ما هم مواردی از ایشان سراغ داریم! 

مردان و زنان دلیر کورد با غیرتند، اینکه حضرتعالی نسبت به مواضع صاحب نظران استان کرمانشاه بی اطلاع هستید دلیل بر سکوت و بی تفاوتی آنان نیست.

در پایان باید عرض کنیم در این گونه مسائل پیش آمده -که در استان کرمانشاه هم کم نیستند- نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهر کرمانشاه وظیفه ای سنگین دارد و خدا راضی به این همه سکوت نیست!  
خدایا عاقبت همه ما را ختم به خیر بگردان.

*حجت‌الاسلام محمد آفتابی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها