کد مطلب: 378920
شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۱:۱۳

معاون استاندار کرمانشاه:

بودجه سال ۹۸ کرمانشاه با محوریت گردشگری هزینه می‌شود

مرصادنیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: بودجه سال ۹۸ کرمانشاه با محوریت گردشگری هزینه می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  مهرداد سالاری صبح امروز شنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، گردشگری را یک ظرفیت زودبازده عنوان کرد و گفت: استان کرمانشاه باید خود را برای میزبانی رویداد بین‌المللی ۲۰۲۰ آماده کنند.

معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه افزود: این رویداد بزرگ می تواند فرصت عظیمی برای معرفی فرهنگ غنی کرمانشاه به گردشگران داخلی و خارجی باشد.

وی با بیان اینکه درآمدهای حاصل از رویداد گردشگری به طور مستقیم بر سفره‌های مردم مشهود خواهد بود، گفت: استان کرمانشاه دارای قابلیت‌ها و توانمندی‌های بسیار زیادی در صنعت گردشگری را دارد که این مهم می تواند در معیشت مردم بسیار تاثیرگذار باشد.

سالاری اظهار داشت: در حاشیه برگزاری این رویداد بزرگ با ورود حجم زیادی از گردشگران داخلی و خارجی مواجه خواهیم شد و این مهم حجم زیادی از فروش کالا و خدمات استان را رقم می زند که رونق چشمگیری در این حوزه ایجاد خواهد کرد.

معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه ادامه داد: ️بدون شک برای بهره گیری مناسب از رویداد بین المللی ۲۰۲۰ لازم است زیرساخت ها و بسترهای مناسب مهیا شود که در این راستا بودجه سال ۹۸ با محوریت گردشگری و فراهم‌شدن زیرساخت‌های این حوزه هزینه می‌شود و در این زمینه روستاهای هدف گردشگری در اولویت هستند.

وی بیان داشت: سازمان برنامه و بودجه در نقش اصلی خود یعنی مدیریت و برنامه‌ریزی برای توسعه استان گام بر می دارد و اعتبارات در پروژه های اولویت داری هزینه می شود که در راستای توسعه استان هستند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پشت‌پرده شبیخون دولت لو رفت؛

«شوک بنزینی»؛ بازی کثیف انتخاباتی اصلاح‌طلبان

مرصادنیوز: اظهارات دبیرکل حزب اتحاد ملت نشان داد که دولت بی‌تدبیر چگونه در شوک بنزینی امنیت ملی و جان و مال مردم را قربانی مطامع حزبی‌ برای پیروزی در انتخابات پیش رو کرد.

پربازدیدها