کد مطلب: 379076
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۹:۵۶

دومین جلسه کمیسیون تعیین و تشخیص نوع و شدت معلولیت بهزیستی برگزار شد

مرصادنیوز: دومین جلسه کمیسیون تعیین و تشخیص نوع و شدت معلولیت بهزیستی شهرستان صحنه در سال ۹۸ با بررسی ۲۰ پرونده برگزار شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  دومین جلسه کمیسیون تعیین و تشخیص نوع و شدت معلولیت بهزیستی شهرستان صحنه در سال ۹۸ با بررسی ۲۰ پرونده برگزار شد .

 

حسین ادیبان  گفت : هدف از برگزاری کمیسیون‌های پزشکی تعیین سطح معلولیت مراجعین جهت دریافت خدمات از بهزیستی است که افراد معلول مورد معاینه پزشکان این کمیسیون قرار می‌گیرند و در صورت تشخیص معلولیت به آن‌ها خدمات ارائه می‌شود.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان صحنه تشریح کرد : تعیین نوع و شدت معلولیت بر اساس طبقه بندی بین المللی عملکرد، ناتوانی (معلولیت) و سلامت است که به اختصار تحت عنوان (I.C.F) نام نهاده شده است، طبقه‌بندی مزبور از اعتبار جهانی برخوردار بوده و خدمات رسانی به افراد دارای معلولیت را تسهیل می‌کند .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

درخواست وقیحانه از شورای نگهبان؛ چشم بر تخلفات ببندید!

هوچی‌بازی اصلاح‌طلبان با شعار عوامفریبانه حضور حداکثری

مرصادنیوز: برخی توقع دارند نظام اسلامی و در ذیل آن شورای محترم نگهبان به بهانه  جمهوریت و حضور حداکثری چشم بر روی فساد و تخلفات محرز شده ببندد که صد البته توقعی بیجا و به دور از هر عقل و منطقی است.

پربازدیدها