کد مطلب: 379082
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۰:۳۹

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب خبر داد

کتابخانه های عمومی با برنامه ریزی دقیق خدمات مناسبی به مردم ارائه دهند

مرصادنیوز: فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت : کتابخانه های عمومی با برنامه ریزی دقیق و منسجم خدمات مناسب و شایسته ای به مردم ارائه دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  محبت جمالی نیا در بازدید از کتابخانه عمومی رسالت شهرستان اظهارداشت : کتابخانه عمومی رسالت که در زلزله تخریب گردید در حال ساخت و ساز است که معاون عمرانی فرمانداری مسئول مستقیم پیگیری و نظارت بر بازسازی این مجموعه شده است.


وی افزود : تاکیدات بسیاری برای نظارت دقیق و منظم بر بازسازی ساختمان کتابخانه انجام شده است تا یک مجموعه مناسب و درخور مردم ساخته ودراختیار مردم قرارگیرد.
فرماندار شهرستان تصریح کرد : درایام بازسازی دستور داده شده تا یک مکان مناسب برای کتابخانه اجاره شود تا بتواند به جامعه هدف شهرستان خدمات مناسب ارائه نماید.
فرماندار شهرستان  در بازدید از کتابخانه عمومی رسالت مراحل بازسازی این پروژه را مورد بررسی میدانی قرارداد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

بازآفرینی شهری در کرمانشاه راه به جایی نبرده است؛

بافت‌های ناکارآمد؛ وصله‌ای ناجور بر قامت یک کلانشهر

مرصادنیوز: بافت های ناکارآمد شهری در کرمانشاه مانند وصله ای ناجور بر قامت شهر زار می زنند و اجرای سیاست بازآفرینی نیز تاکنون چندان پیاده سازی نشده است.

پربازدیدها