کد مطلب: 379097
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۲:۳۰

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه عنوان کرد

افتتاح ۶۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در کرمانشاه

مرصادنیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: ۶۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان فردا طی مراسمی افتتاح می‌شود.

سرهنگ حسین قبادی بصیر در گفتگو با مرصاد  از افتتاح ۶۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی در استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: این واحدها توسط سپاه حضرت نبی اکرم استان کرمانشاه (ص) و با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) و در قالب تفاهمنامه سه جانبه بین سپاه پاسداران، کمیته امداد امام خمینی (ره) و فرمان اجرایی حضرت امام ساخته شده است.

وی افزود: تفاهم نامه سه جانبه بین سپاه پاسداران، کمیته امداد امام خمینی (ره) فرمان و فرمان اجرایی حضرت امام برای ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد منعقد شده است که ۲۸۰ واحد آن سهم استان کرمانشاه است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ادامه داد: ساخت ۲۸۰ واحد مذکور در استان کرمانشاه از سال ۹۷ آغاز شده است و هم اکنون در فاز اول افتتاح این واحدها هستیم و فردا ۶۰ واحد آن افتتاح و تحویل مالکین خواهد شد.

این مسئول گفت: این واحدها در شهرستان های کرمانشاه، هرسین و واقع شده‌اند و فردا طی مراسمی در روستای «زینلان علیا» واقع در بخش سرفیروزآباد به صورت نمادین این ۶۰ واحد افتتاح می شود.

سرهنگ قبادی بصیر از حضور سردار حزنی مشاور فرمانده کل و دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران در این مراسم افتتاحیه خبر داد و گفت: سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و استاندار کرمانشاه از دیگر حاضرین در این افتتاحیه خواهند بود.

وی در خصوص زمان بهره برداری از سایر واحدها نیز گفت: پیش بینی می شود حدود چهار ماه دیگر سایر واحد ها نیز به بهره برداری برسد و تحویل مالکان شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه اعتبار در نظر گرفته شده برای ساخت و بهره برداری از ۲۸۰ واحد مذکور را حدود ۱۴ میلیارد تومان اعلام کرد که تاکنون حدود ۹ میلیارد تومان آن هزینه شده است.

وی همچنین میانگین پیشرفت فیزیکی ۲۲۰ واحد باقیمانده را نیز ۵۵ درصد اعلام کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان حج:

ایستادگی ملت ایران آمریکا را عصبانی کرده و برای دنیا جذاب است

مرصادنیوز: آیت الله خامنه‌ای مبانی تفکر اسلامی و تشریح مصادیق آن از جمله ایستادگی جمهوری اسلامی را برای دنیا جذاب خواندند و گفتند: علت عصبانیت آمریکایی‌ها از ملت ایران، جذابیت ناشی از تصویر ایستادگی یک نظام مستقل در مقابل یک قلدر سر گردنه است که باید از این جاذبه برای نشر و توسعه حقیقت اسلام و ملت ایران استفاده کرد.

پربازدیدها