سرویس: تازه های سایت کد خبر: 379109 ۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵

برگزاری مراسم تقدیر از عوامل تولید سریال گاندو در باشگاه خبرنگاران پویا

مرصادنیوز: آیین تجلیل عوامل و بازیگران این سریال تلویزیونی امروز با حضور احسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مجلس، حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی و جمعی از مسئولین و اصحاب فرهنگ و هنر در باشگاه خبرنگاران پویا برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  سریال تلویزیونی «گاندو» از پانزدهم خردادماه روی آنتن رفت و از همان روز نخست حاشیه‌ها و هجمه‌ها شروع شدند. مجموعه گاندو به کارگردانی جواد افشار با حضور تعدادی از بازیگران اصلی از نوزدهم شهریورماه کلید خورد. این در حالی است که علاوه بر تهران، در شهر استانبول کشور ترکیه نیز تصویربرداری سریال ادامه داشت و گروه‌هایی ساخت برخی دکورها را در تهران ادامه دادند. تصویربرداری مجموعه گاندو در فروردین ماه در کشور چین به پایان رسیده بود.

گاندو، تمساح پوزه کوتاه ایرانی اس که نام سریال و نام پرونده مایکل هاشمیان در فیلم، برگرفته از آن است. به گفته جواد افشار، گاندو موجودی است که می‌تواند مدت‌ها با صبر و حوصله‌ای زیاد به کمین شکارش بنشیند و در لحظه مناسب، ضربه خودش را بزند که بر همین اساس به شکارچی کمین‌گر هم مشهور است. ویژگی جاسوسان و حتی ضدجاسوسان نیز همین است که بیشتر در کمین، جستجو، کشف و شهود، طرح و برنامه ریزی، کسب اطلاعات، چیدن منابع و سرنخ‌ها و درنهایت تکمیل کردن پازل‌ها به سر می‌برند.

سریال «گاندو» یک مجموعه امنیتی است و فیلمنامه آن بر اساس مستندات و وقایع تاریخی و کشف جاسوس‌های داخل و خارج از ایران است و همچنین به موضوع آقازاده‌ها نیز اشاره‌ه‌ای می‌کند. در مجموعه گاندو تمامی اسامی افراد و اشخاص حقیقی در آن عوض شده‌است. به‌طور مثال بخشی در سریال در ارتباط با جیسون رضاییان است که ایران رضائیان را به همراه همسرش (یگانه صالحی) در سی و یکم مرداد 1393 به اتهام جاسوسی از طرف سیا دستگیر کرد که در این مجموعه با نام مایکل هاشمیان شناخته می‌شود.

آیین تجلیل عوامل و بازیگران این سریال تلویزیونی امروز با حضور احسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مجلس، حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی و جمعی از مسئولین و اصحاب فرهنگ و هنر در خبرگزاری تسنیم برگزار شد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها