کد مطلب: 379350
شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۱:۲۹

رئیس مجمع نمایندگان کرمانشاه مطرح کرد

عدم پاسخگویی متصدیان بازسازی مناطق زلزله‌زده /گلایه زلزله‌زدگان از بروکراسی اداری

مرصادنیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه از عدم پاسخگویی متصدیان بازسازی مناطق زلزله‌زده انتقاد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، فرهاد تجری ظهر امروز شنبه در مراسم افتتاحیه و واگذاری دوهزارمین واحد روستایی به خانواده‌های زلزله زده استان کرمانشاه، اظهار داشت: امروز شاهد به ثمر نشستن زحمات حوزه بهزیستی در خدمت رسانی به مردم زلزله زده هستیم.

وی افزود: حوزه بهزیستی و کمیته امداد در احداث واحدهای آسیب‌دیده مددجویان سنگ تمام گذاشتند.

نماینده مردم قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل‌ذهاب در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در این راستا حمایت بخشی از مردم زلزله‌زده که عزیزان خود را در زلزله از دست دادند برای ما بزرگترین چالش ذهنی بود که در سفر رئیس جمهور قول کمک به این افراد را داده بودند که تا کنون محقق نشده است.

این مسئول بیان داشت: اما به همت و پشتکار استاندار و رئیس بهزیستی استان و عده‌های به آنها داده شد که تا امروز بسیاری از آنها محقق شده است.

وی ضمن قدردانی از تمام نهادهایی که در قضیه بازسازی مناطق زلزله‌زده اهتمام داشتند، گفت: اما با همه این وجود امروز چیزی که دغدغه مردم است عدم پاسخگویی بنیادهای مسکنی است که متصدی کار هستند، این روزها مردم را سردرگم کردند و پرونده بازسازی آنها بایگانی شده است و هنگامی که مراجعه می‌کنند با بروکراسی اداری مواجه می‌شوند که لازم است این امر مدیریت شود.

تجری با تأکید بر پیگیری بحث آهن آلات جهت بازسازی‌ها در مناطق زلزله زده، ادامه داد: در این بخش مردم انتظار دارند نهایت تلاش صورت بگیرد تا هر چه زودتر ساخت و سازها به پایان برسد.

وی عنوان کرد: علی رغم اینکه تمام روستاها و مناطق ما شبکه رسانی هستند و امسال کم آبی نداشتیم اما یا به علت سو مدیریت یا به علت کمبود منابع این مشکل بی آبی مردم ما را رنج می‌دهد.

نماینده مردم قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل‌ذهاب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در حوزه زیرساخت‌ها به خصوص در مسیر روستاها به علت اجرایی کردن طرح گرمسیری و تردد ماشین آلات سنگین زیرساخت‌ها از بین رفته است که باید نسبت به آسفالت داخل معابر روستاها، شهری و همچنین بین شهری لازم است توجه شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان حج:

ایستادگی ملت ایران آمریکا را عصبانی کرده و برای دنیا جذاب است

مرصادنیوز: آیت الله خامنه‌ای مبانی تفکر اسلامی و تشریح مصادیق آن از جمله ایستادگی جمهوری اسلامی را برای دنیا جذاب خواندند و گفتند: علت عصبانیت آمریکایی‌ها از ملت ایران، جذابیت ناشی از تصویر ایستادگی یک نظام مستقل در مقابل یک قلدر سر گردنه است که باید از این جاذبه برای نشر و توسعه حقیقت اسلام و ملت ایران استفاده کرد.

پربازدیدها