کد مطلب: 379831
شنبه ۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۰:۲۷

یادداشت/

«مرصاد» درس عبرتی برای منافقین دیروز و امروز

مرصادنیوز: عملیات غروروآفرین «مرصاد» درس عبرتی برای منافقین دیروز و امروز و بهترین حسن ختام برای پایان زیاده‌خواهی هرآن کس است که چشمی بر خاک ایران اسلامی دارد.

یادداشت: تصور کنید که گروهی با مشی ترور کور و دستهای آلوده به خون ده‌ها هزار نفر تحت حمایت داعیه‌داران حقوق بشر باشند، این پارادوکس را چطور هضم می‌کنید؟

این حقیقتی تلخ است که منافقینی که خود را ارتش آزادی‌بخش نامیدند و مجاهد خلق و در عین حال بدترین فجایع ممکن را در حق مردم بی‌دفاع و بی‌گناهی خلق کردند که به جمهوری اسلامی ایران پایبند بودند.

کینه و عداوت آنها آنقدر زیاد بود که موجب شد خفت و خواری ستون پنجم بودن در جنگ تحمیلی و هم‌پیمان شدن با دشمنان ایران را بپذیرند و بعد از جنگ با حمایت عراق و پشتیبانی آنها قائله مرصاد (فروغ جاویدان) را به راه اندازند، اما به فضل خدا مرصاد قتلگاه آنها شد.

«بعد از ورود به تهران تا 48 ساعت هر کاری خواستید بکنید و هر کسی را که خواستید، بکشید تا اینکه من فرمان عفو عمومی بدهم!»؛ اینها حرفهای رییس گروهک تروریستی منافقین، شقی‌ترین دشمن انقلاب مردم ایران در 31 سال پیش است که توهم پیروزی و تصرف تهران در 33 ساعت را در سر داشت.

آنها با تجاوز به خاک ایران در مسیری که پیمودند جنایات زیادی را علیه مردم بی‌دفاع انجام دادند؛ در بیمارستان امام خمینی اسلام‌آباد غرب تمام بیماران را روی تخت به رگبار بستند و سرهایشان را بریدند.

برخی‌ها روایت می‌کنند از وحشی‌گری آنها تا بدان حد بوده که با پاره کردن شکم زنان آبستن، بر سر اینکه کودک داخل رحم دختر است یا پسر شرط‌بندی می‌کردند!

استراتژی خشونت و وحشت آنها در این قائله‌ای که به راه افتاده بود این بار برایشان کارساز نشد و به فضل خدا مرصاد افول ابدی را برای این فرقه تروریستی رقم زد و بعد از این عملیات و رو شدن چهره بدون روتوش آنها و ریزش نیروها دیگر عملا کاری از پیش نبردند.

و مرصاد بهترین حسن ختام برای پایان زیاده‌خواهی هرآن کس است که چشمی بر خاک ایران دارد؛ آینه عبرتی برای منافقینی است که با تکیه بر حمایت بیگانگان قصد آسیب به انقلاب و ارزش‌های آن را دارند؛ منافقین دیروز و امروز یکبار دیگر مرصاد را از اول مرور کنند تا تذکره‌ای باشد و آویزه گوششان شود که پایان تزویر خفت و خواری است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در ورزش و جوانان کرمانشاه چه خبر است؟

مهره‌چینی در هیات‌های ورزشی

مرصادنیوز: ماجرای انتخابات مجمع هیات های ورزشی کرمانشاه اعتراض‌هایی از تاخیر در برگزاری مجامع تا مهره چینی آقای مدیرکل پرحاشیه ورزش و جوانان استان را به همراه داشته است.

پربازدیدها