کد مطلب: 380667
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۸:۴۳

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه خبر داد

حذف قبوض کاغذی برق در کرمانشاه از ابتدای مهر ماه

مرصادنیوز: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: قبوض کاغذی برق از ابتدای مهر ماه جاری حذف می‌شوند.

امیدعلی مرآتی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد با اشاره به حذف قبوض کاغذی برق در استان کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به سیاست گذاری وزارت نیرو و تاکید مقام عالی وزارت بر حذف قبوض کاغذی، «طرح قبض سبز » در تمام شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو اجرا می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه افزود: براساس این طرح باید تا اول مهر ماه امسال تمام قبض های کاغذی از شرکت های توزیع نیروی برق کشور حذف و صورتحساب به صورت پیامک ارسال شود.

این مسئول ادامه داد: ما نیز در شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه زیرساخت ها و روش های خاصی را ایجاد کرده ایم که مشترکان از این طریق صورتحساب خود را دریافت و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

مرآتی تصریح کرد: مشترکان می توانند شناسه قبض را یا به شماره ۳۰۰۰۸۵۱۲۱ یا ۲۰۰۰۱۵۱۲۱ ارسال کنند و یا از طریق شماره گیری کد *۱*شناسه قبض# نسبت به ثبت قبض خود در طرح جدید اقدام کنند.

وی افزود: مشترکان همچنین می توانند با مامورین قرائت در هنگام مراجعه به منزل همکاری و شماره تلفن همراهی را برای ثبت در طرح قبض سبز ارائه دهند که قبوض به صورت پیامک برای آنها ارسال شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: مشترکان می توانند به دفاتر پیشخوان نیز مراجعه و اطلاعات قبوض خود را ثبت کنند که دفاتر پیشخوان در اختیار شرکت توزیع قرار دهند.

این مسئول مراجعه به پورتال شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه را به عنوان دیگر روش اعلام کرد و گفت: مشترکان می توانند در قسمت میز خدمت الکترونیکی نسبت به ثبت شماره همراه و قبوض خود اقدام کنند.

مرآتی گفت: هم اکنون طرح «قبض سبز» به صورت آزمایشی در برخی شهرستانهای اورامانات در حال انجام است.

وی از راه اندازی یک اپلیکیشن پرداخت قبوض نیز توسط وزارت نیرو خبر داد و گفت: در هفته های آینده این اپلیکیشن سراسری اطلاع رسانی خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

با برگزاری مجمع عمومی صورت گرفت؛

گام محکم نیروهای انقلابی برای پیروزی در انتخابات

مرصادنیوز: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان کرمانشاه با برگزاری اولین مجمع خود گام محکمی برای پیروری در انتخابات برداشت.

پربازدیدها