کد مطلب: 380770
پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۷ - ۱۲:۳۱

سرلشکر سلامی در بازدید از مناطق زلزله‌زده سرپل‌ذهاب:

سپاه تا انتهای بازسازی و رفع مشکلات در کنار مردم زلزله‌زده است

مرصادنیوز: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه تا انتهای بازسازی و رفع مشکلات در کنار مردم زلزله‌زده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرلشکر حسین سلامی ظهر امروز در بازدید از مناطق زلزله‌زده سرپل ذهاب اظهار داشت: زلزله بزرگی که در این منطقه رخ داد خسارت بالایی داشت، اما این توکل و صبر شما مردمان مقاوم این دیار بود که توانستید بر مشکلات غلبه کنید.

وی افزود: مردم این منطقه برای سپاه همیشه یک تکیه‌گاه بوده‌اند به ویژه در دوران دفاع مقدس که با رشادت‌های خود از این آب و خاک دفاع کردند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: در ماجرای زلزله‌ هم شما مردم مقاوم در پیشگاه الهی امتحان خوبی پس دادید و اینجا سرزمینی شد که قلب همه مردم ایران به آن گره خورده بود.

سرلشکر سلامی یادآور شد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین روزهای بعد از زلزله به کمک مردم شتافتند و ما هم به دستور ایشان در همان ساعات اولیه به منطقه آمدیم و با تاکید معظم له که فرمودند تا رفع آخرین مشکلات کنار شما باشیم هنوز هم در کنارتان هستیم.

وی تصریح کرد: ما ملاقاتمان تشریفاتی نیست و نیروهای ما در این مناطق مشغول خدمت‌رسانی به شما هستند؛ مسئولین نظام برای رفع مشکلات شما مصمم هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ما آمده‌ایم تا با شما تجدید قول کنیم و بگوییم تا انتهای بازسازی و رفع مشکلات در کنار مردم زلزله‌زده هستیم.

سرلشکر سلامی با دلجویی از مردم زلزله‌زده گفت: زندگی شرافتمندانه و آبرومندانه با تن سالم و دل خوش حق شماست و ما هم تلاش می‌کنیم تا این موضوع تحقق یابد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

بازآفرینی شهری در کرمانشاه راه به جایی نبرده است؛

بافت‌های ناکارآمد؛ وصله‌ای ناجور بر قامت یک کلانشهر

مرصادنیوز: بافت های ناکارآمد شهری در کرمانشاه مانند وصله ای ناجور بر قامت شهر زار می زنند و اجرای سیاست بازآفرینی نیز تاکنون چندان پیاده سازی نشده است.

پربازدیدها