کد مطلب: 380999
یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۰ - ۱۲:۲۹

مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه عنوان کرد

آمادگی ۱۲۰ پایگاه کمیته امداد برای نذورات عیدقربان

مرصادنیوز: مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: ۱۲۰ پایگاه کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان آماده جمع آوری نذورات مردمی در عید قربان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه محسن رخصی از آمادگی ۱۲۰ پایگاه ثابت و سیار کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه برای جمع آوری نذورات مردمی در عید قربان خبر داد .

وی افزود: ۱۲ پایگاه از پایگاه های مذکور در مرکز استان و مراکز فروش دام، دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری آن استقرار دارند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه تصریح کرد: امسال طرح «قربانگاه» نیز برای تحویل دام های نذری خیران در تمام شهرستان های استان اجرا می شود و طی آن قربانی هایی که به پایگاه های ثابت تعیین شده تحویل می دهند، تحت نظارت دامپزشکی ذبح و بین نیازمندان و مددجویان توزیع خواهد شد.

این مسئول محل اجرای طرح قربانگاه در کرمانشاه را اداره کمیته امداد منطقه یک شهرستان کرمانشاه واقع در بلوار زن- تقاطع پل ولایت عنوان کرد.

رخصی کد آسان پرداخت #۱*۸۸۷۷* را نیز برای دریافت نذورات نقدی مردم در عید قربان اعلام کرد و گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) این کد را نیز برای دریافت کمک های نقدی مردمی راه اندازی کرده و مردم می توانند با شماره گیری این کد از طریق تلفن همراه خود و به آسانی کمک های خود به این نهاد را واریز کنند.

وی گفت: همچنین شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ نزد بانک ملی نیز آماده دریافت کمک های نقدی مردم است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه تصریح کرد: نذورات نقدی مردمی نیز با توجه به نیت خیرین در راستای خرید قربانی و توزیع آن بین نیازمندان هزینه خواهد شد.

وی اشاره ای نیز به آمار سال گذشته داشت و گفت: سال گذشته توسط مردم استان کرمانشاه ۳.1 میلیارد تومان نذر و قربانی به نیازمندان اهدا شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سریال ادامه‌دار تخلفات سازمان‌یافته

انهدام یک باند فساد اداری در کرمانشاه

مرصادنیوز: یک باند فساد اداری در یکی از ادارات کرمانشاه منهدم شده که پرونده آنها در دادگاه رسیدگی به تخلفات اداری در حال پیگیری است.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کرمانشاه:

تصمیمات نابخردانه مسئولان، تغییر در مجلس را ضروری کرده است

مدیرکل نظارت بر سرویس های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات رادیویی:

پرونده ارزش افزوده در کشور ۱.۶ میلیون نفر شاکی دارد

پربازدیدها