کد مطلب: 381108
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۹:۱۷

تجری تاکید کرد

ضرورت استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در جهت پیشرفت منطقه

مرصادنیوز: نماینده مردم سرپلذهاب، گیلانغرب و قصرشیرین در مجلس شواری اسلامی بر ضرورت استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در جهت پیشرفت منطقه تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، فرهاد تجری در جمع خبرنگاران شهرستان سرپلذهاب اظهارداشت : ابزار رسانه بیشترین قدرت را در جامعه امروز دارد و می تواند مشکلات و مطالبات مردم را پیگیری کند.

وی افزود : خبرنگاران با کمترین درآمد به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم می پردازند و در برخی مواقع هم هزینه هایی را پرداخت می کنند ولی دست از کار روشنگری واطلاع رسانی خود نمی کشند.

نماینده مردم سرپلذهاب، گیلانغرب و قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی بیان داشت : روشنگری خبرنگاران نقش مهمی در اطلاح جامعه دارد و اگر این اطلاع رسانی و روشنگری بدون اغراض باشد هم منشا تحول و پیشرفت وهم منشا اصلاح جامعه می شود.

این مسئول درادامه به منطقه آزاد تجاری قصرشیرین اشاره کرد و گفت : تمام استانهای مرزی کشور در لایحه ارسالی دولت به مجلس صاحب مناطق آزاد تجاری می شدند و فقط کرمانشاه فاقد منطقه آزاد بود.

تجری عنوان کرد: این مطالبه در سفر رئیس جمهور به کرمانشاه توسط مجمع نمایندگان استان مطرح شد و درنهایت دولت با این خواسته عمومی مردم موافقت کرد که نقش رسانه ها در بازتاب این مطالبه به حق مردم بسیار تاثیرگذار بود.

گفتنی است در پایان از اصحاب رسانه ی فعال در شهرستان های سرپل ذهاب گیلانغرب و قصر شیرین تقدیر شد.

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

درخواست وقیحانه از شورای نگهبان؛ چشم بر تخلفات ببندید!

هوچی‌بازی اصلاح‌طلبان با شعار عوامفریبانه حضور حداکثری

مرصادنیوز: برخی توقع دارند نظام اسلامی و در ذیل آن شورای محترم نگهبان به بهانه  جمهوریت و حضور حداکثری چشم بر روی فساد و تخلفات محرز شده ببندد که صد البته توقعی بیجا و به دور از هر عقل و منطقی است.

پربازدیدها