کد مطلب: 381116
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۱۲:۱۱

رئیس کمیته امداد اسلام آبادغرب مطرح کرد

توزیع گوشت قربانی بین محرومان و مددجویان اسلام آبادغرب

مرصادنیوز: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اسلام آبادغرب از توزیع گوشت قربانی میان محرومان و مددجویان این شهرستان خبر داد.

محمد بیگزاده در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: ۴۷۵ کیلوگرم گوشت قرمز گرم به مناسبت عید سعید قربان بین محرومین و مددجویان این شهرستان توزیع شد.

وی افزود: در راستای کمک به مستمندان و همزمان با عید قربان ۳۰راس گوسفند از خیرین و نیکوکاران دریافت و پس از ذبح میان مددجویان اسلام آبادغرب توزیع شد.

رئیس اداره کمیته امداد شهرستان اسلام آباد غرب بیان داشت:  پایگاه کمیته امداد و مرکز نیکوکاری در سطح شهرستان نذورات و کمک های مردمی را جمع آوری و در میان نیازمندان توزیع کردند.

این مسئول عنوان کرد: استقبال نیکوکاران و خیرین از ارائه کمک  در روز قربان بسیار خوب بود و امیدواریم این حرکت در سال های آینده نیز افزایش یابد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها