کد مطلب: 381176
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۳ - ۱۲:۲۷

پیگیری گلایه‌های کشاورزان؛

مطالبات گندمکاران کرمانشاهی پرداخت شد، نشد؟

مرصادنیوز: برخی از کشاورزان کرمانشاهی از تاخیر در پرداخت مطالباتشان گلایه دارند.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، خرید گندم از کشاورزان کرمانشاهی چند ماهی است با برداشت این محصول از مزارع کشاورزی مناطق گرمسیری استان کرمانشاه آغاز شده است و رفته رفته با نزدیک شدن به اواخر فصل تابستان برداشت مناطق سردسیری هم در حال انجام است.

با وجود اینکه برخی از کشاورزان گندم خود را در اختیار دولت قرار داده‌اند اما گلایه دارند از اینکه هنوز مطالبتشان پرداخت نشده است!

این موضوع در حالی است که ماشالله ارویسی، مدیرعامل شرکت غله و بازرگانی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مرصاد از پرداخت ۸۰ درصدی مطالبات کشاورزان استان خبر می‌دهد.

وی اظهار داشت: تا کنون ۵۲۳ هزار و ۶۱۸ تن گندم از کشاورزان استان کرمانشاه خریداری شده است.

ارویسی افزود: ارزش کل گندم خریداری شده از کشاورزان استان ۸۹۶ میلیارد تومان است که از این مقدار ۷۳۹ میلیارد و ۲۰۵ میلیون تومان پرداخت شده است.

مدیرعامل شرکت غله و بازرگانی استان کرمانشاه عنوان کرد: از ۵۲۳ هزار تن گندم خریداری شده ۶۰ هزار تن توسط سیلوهای بخش دولتی و ۳۹۲ هزار و ۷۵۶ تن توسط سیلوهای بخش خصوصی خریداری شده است.

این مسئول تصریح کرد: ۷۰ هزار و ۵۷۰ تن توسط مباشرین تعاون روستایی استان کرمانشاه خریداری شده است.

ارویسی گفت: ۱۵ هزار و ۸۳۵ تن کلزا به ارزش ۵۲ میلیارد و ۴۳۲ میلیون تومان از کشاورزان خریداری شده است.

وی خاطر نشان کرد: تاکنون ۵۲ میلیارد و ۱۱۳ میلیون تومان از مطالبات کلزاکاران پرداخت شده و ۳۱۸ میلیون تومان دیگر نیز باقی مانده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

دشمن از حادثه تلخ هواپیما خوشحال شد

امام خامنه‌ای: کوبیدن پایگاه‌های آمریکا از سوی سپاه «ایام الله» است

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: آن روزی که ده‌ها میلیون در ایران و صدها هزار نفر در بعضی کشورها به پاس خون فرمانده سپاه قدس به خیابان‌ها آمدند و بزرگترین بدرقه جهان را شکل دادند از ایام الله است.

پربازدیدها