کد مطلب: 381198
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۳ - ۲۰:۷

حکم تخلفات معاون سابق آموزش و پرورش قزوین اعلام شد

مرصادنیوز: یک منبع آگاه از اعلام حکم پرونده تخلفات معاون سابق آموزش و پرورش استان قزوین خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از صبح قزوین؛ سال ۹۶ بود که خبری مبنی بر تخلف معاون آموزش و پرورش استان قزوین منتشر شد و سازمان بازرسی استان قزوین جهت بررسی این تخلفات به اداره کل آموزش و پرورش ورود کرد.

در آخرین نشست خبری که سازمان بازرسی دوماه گذشته با اصحاب رسانه با خبرنگاران برگزار کرد رئیس این سازمان در پاسخ به خبرنگار صبح قزوین درباره رسیدگی به پرونده تخلفات این معاون آموزش و پرورش اذعان کرد که اسناد این تخلفات جمع آوری شده و برای اعلام حکم نهایی به دستگاه قضایی ارسال شده است.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین در این باره اظهار کرد: بتازگی حکم دادگاه (حبس و انفصال) برای معاون سابق اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین اعلام شده است.

وی ابراز کرد: در پی گزارش سازمان بازرسی استان قزوین مبنی بر اختلاس صورت گرفته توسط معاون سابق اداره کل آموزش و پرورش و رئیس نهضت سواد آموزی استان قزوین رأی دادگاه وی مبنی بر حبس و نیز عودت وجوه بیت المال و جریمه نقدی و همچنین انفصال از خدمات دولتی توسط دادگستری کل استان قزوین صادر شده است.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها