کد مطلب: 381202
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۳ - ۲۰:۲۸

آیا رسیدن دلار به کانال 10 هزار تومانی امکان دارد؟

مرصادنیوز: کارشناس مسائل اقتصادی گفت: قیمت طلا هم با توجه به اینکه در حال حاضر محرکه‌ای در بازار برای تأثیرگذاری برای افزایش در آن وجود ندارد و البته روند دلار هم‌ روند کاهشی است؛ انتظار می‌رود طلا هم ‌روند کاهشی را داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، جلال حسینی جزه در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در روزهای اخیر قیمت ارز و دلار روند کاهشی داشته که به نظر این روند ادامه خواهد داشت.

 
کارشناس مسائل اقتصادی تصریح کرد: نوسان و روند کاهشی قیمت بسیار کم خواهد بود و البته رسیدن به کانال 10 هزار تومانی قیمت دلار در روزهای آتی هم دور از انتظار نیست.
 
وی افزود: قیمت طلا هم با توجه به اینکه در حال حاضر محرکه‌ای در بازار برای تأثیرگذاری برای افزایش  در آن وجود ندارد و البته روند دلار هم‌ روند کاهشی است؛ انتظار می‌رود طلا هم ‌روند کاهشی را داشته باشد.
 
انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

بازآفرینی شهری در کرمانشاه راه به جایی نبرده است؛

بافت‌های ناکارآمد؛ وصله‌ای ناجور بر قامت یک کلانشهر

مرصادنیوز: بافت های ناکارآمد شهری در کرمانشاه مانند وصله ای ناجور بر قامت شهر زار می زنند و اجرای سیاست بازآفرینی نیز تاکنون چندان پیاده سازی نشده است.

پربازدیدها