کد مطلب: 381230
پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۴ - ۹:۳۲

وعده‌های نصفه‌نیمه

قناری وزارت ورزش گنجشک از آب درآمد!

مرصادنیوز: وزارت ورزش پاداش مدال‌آوران بازی‌های آسیایی را نصفه نیمه پرداخت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هجدهمین دوره بازی های آسیایی سال گذشته برگزار شد و کاروان ایران در این دوره ۲۰ مدال طلا، ۲۰ نقره  و ۲۲ برنز گرفت.

وزارت ورزش و جوانان قبلا اعلام کرده بود که مدال آوران طلا ۱۶۰ سکه، نقره ۸۰ سکه  و برنز ۴۰ سکه خواهند گرفت، به این ترتیب وزارت ورزش و جوانان باید ۵۷۶۰ سکه به طلایی‌ها، ۲۱۶۰ سکه به نقره ای‌ها  و ۱۱۸۰ سکه به برنزی ها می‌داد.

اما عدم تحقق این وعده موجب اعتراضات مدال‌آوران در ماه‌های گذشته شد و حتی آنها مجبور شدند برای تحقق وعده‌های مسئولان مقابل وزارت ورزش تجمع کنند و در نهایت وعده‌های آنها با کاهش مبلغ اعلامی به ورزشکاران پرداخت شد.

آزاده صیدی، عضو تیم ملی کبدی بانوان در گفتگو با خبرنگار مرصاد نیوز اظهار داشت: سرانجام وعده وعید های مسئولان مبنی بر پرداخت سکه های طلا به مدال آوران بازی های آسیایی محقق نشد.

وی افزود: پس از امروز و فردا کردن های فراوان بالاخره وزارت ورزش 240 میلیون تومان در قالب کارت‌ هدیه‌های پنج میلیون تومانی به ما پرداخت در حالی که این مبلغ حتی نیمی از آنچه وعده داده بودند، نیست.

صیدی خاطرنشان کرد: با پرداخت این وجه دیگر خبری از پرداخت مابقی هدیه ورزشکاران مدال آور در بازی های آسیایی نیست.

این عضو تیم ملی کبدی بانوان ادامه داد: ورزشکاران پیش از این روی وعده مسئولان برای پرداخت کامل هدایا حساب باز کرده بودند اما حالا با توجه به وضعیت اقتصادی موجود و عدم عمل مسئولان به وعده هایشان این هدایا دردی از ورزشکاران دوا نکرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حجت الاسلام حسینی کیا:

تحریم پلیس حمایت از مجرمان بین المللی است

مرصادنیوز: عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه تحریم پلیس را حمایت از مجرمان بین‌المللی دانست و گفت: این تحریم ها نشان از اقتدار بالای نیروی انتظامی است.

پربازدیدها