سرویس: تازه های سایت کد خبر: 381253 11:54 - 1398/05/24

شهردار سرعین عزل شد

مرصادنیوز: بعد از مدت‌ها جنگ لفظی مابین شهردار و شورای شهر سرعین، حکم عزل شهردار سرعین در جلسه شورای حل اختلاف که در استانداری اردبیل برگزار شده بود اعلام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، بعد از مدت‌ها جنگ لفظی مابین شهردار و شورای شهر سرعین، حکم عزل شهردار سرعین در جلسه شورای حل اختلاف که در استانداری اردبیل برگزار شده بود اعلام شد.

محمود زنده‌دل عضو شورای شهر سرعین  صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اظهار بی‌اطلاعی از زمان برگزاری جلسه حل اختلاف در مورد عزل شهردار سرعین اظهار داشت: در جلسه حل اختلاف که در استانداری اردبیل در این زمینه تشکیل شده بود، حکم عزل شهردار سرعین قطعی شده است.

زنده‌دل با اشاره به مصوبه‌ای که توسط اعضای شورای شهر سرعین در مورد عزل شهردار تهیه و برای اعلام نظر و تصمیم نهایی به استانداری ارسال شده بود افزود: اکثریت اعضای شورای شهر سرعین به‌خاطر برخی موارد خواهان عزل شهردار بودند که در کمیته انطباق فرمانداری سرعین رد شده بود و طبق قانون به استانداری ارجاع شد تا در جلسه حل اختلاف مطرح و تصمیم‌گیری شود.

وی با اعلام اینکه انتقادات فراوانی به عملکرد حبیبی در شهرداری سرعین وارد بود گفت: علی‌رغم اتمام فصل کاری در شهر توریستی سرعین، آسفالت کوچه و معابر وضعیت خوبی ندارد، معابری که قرار بود سنگفرش شود، آسفالت‌ریزی شده که نشانگر نمایشی بودن فعالیت‌ها و ضعف برنامه‌ریزی شهردار محسوب می‌شود.

زنده‌دل احداث پارک و مجموعه تفریحی 12 هکتاری را در سرعین یکی از اقدامات مثبت حبیبی عنوان کرد و افزود: علی‌رغم اینکه احداث این پارک جای تقدیر دارد ولی در احداث آن نیز از نظر فنی ایراداتی وارد است و به دلیل اینکه پروژه با سرعت بالا اجرا شد تا سریع‌تر به افتتاح برسد، انتقادات شهروندان در این زمینه قابل قبول و پیگیری است.

وی با اعلام اینکه برخی دلایل قانونی نیز سبب شده بود شهردار سرعین رفتنی شود افزود: یک‌سری شرایط دیگر که توسط شهردار حائز نشده بود، مسبب پایان کار وی در سرعین و دلایلی نظیر ساکن نبودن در سرعین تاثیر چندانی در عزل وی نداشته است.

در حالی که مدیریت شهری در جای جای استان با بحران‌های مزمن روبه‌رو است، در آخرین فعل و انفعالات صورت گرفته مدیریت شهری سرعین به عنوان ویترین گردشگری استان و در نقطه اوج سفرهای تابستانی عمیق‌ترین بحران مدیریتی را طی می‌کند.

منبع: دانا

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها