سرویس: اجتماعی کد خبر: 381387 11:55 - 1398/05/26

سردار سلیمانی:

آمریکا و اروپایی‌ها راهی جز پذیرش شکست در برابر ایران ندارند

آمریکا و اروپایی‌ها راهی جز پذیرش شکست در برابر ایران ندارند

مرصادنیوز: رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکا و اروپایی‌ها باید بدانند راهی جز پذیرش شکست و نابودی در برابر ایران ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سردار غلامرضا سلیمانی ظهر امروز شنبه در مراسم بزرگداشت سالروز شکست حصر پاوه اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی پیروزی جهان اسلام بود و بارقه های امید را در بین ملت های مسلمان برای خارج شدن از زیر یوق و سلطه حکومت های وابسته که مانع پیشرفت آنها بودند زنده کرد.

وی پیروزی انقلاب را تحولی بزرگ در دنیا و در جهان اسلام برشمرد که باعث شد دنیای استکبار و آمریکا و رژیم صهیونیستی که منافع آنها زیر سایه پیروزی انقلاب به خطر افتاده بود به میدان بیایند و از تمام امکانات خود برای متوقف کردن انقلاب بهره گیرند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نحوه برخورد غرب در قرون گذشته نشان می دهد همیشه دولت های غربی با روش های استعمارگرانه و سلطه جویانه و خصمانه با ملت های مسلمان برخورد کرده اند.

این مسئول ادامه داد: از غرب و اروپایی ها چیزی جز مداخله و برخورد خصمانه، اشغال و چپاول در قبال کشورهای مسلمان چیزی ندیدیم.

سردار سلیمانی گفت: انقلاب پایان یافتن این مداخلات و غارت و استثمار ملت های مسلمان محسوب می‌شود و بعد از انقلاب شاهد گشوده شدن یک جبهه بزرگ در مقابل انقلاب و مردم ایران بودیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بعد از انقلاب ما به دنبال سر و سامان به خلاهای های باقیمانده رژیم گذشته بودیم، اما جبهه استکبار فتنه ها و توطئه ها را به اجرا گذاشت.

وی تصریح کرد: تفاوت و تنوعهای ما موجب شد دشمنان با راهبرد نفوذ استفاده کنند و سیاست های خصمانه خود را با هزینه کردن علیه مسلمانان و به کمک سایر کشورهای مسلمان به اجرا بگذارند و حکام خودفروخته برای تامین این هزینه ها سنگ تمام گذاشتند.

سردار سلیمانی افزود: اگر امروز در این مکان هستیم و اربعین آن حادثه بزرگ را جشن میگیریم باید از زوایای مختلف این حادثه را بررسی کنیم.

وی گفت: حادثه پاوه یک حادثه در جغرافیای پاوه نبود بلکه به وسعت جهان اسلام بود.

این مسئول با تصریح اینکه حادثه پاوه حادثه ای به بزرگی قدرت جهان اسلام بود، گفت: شکست حصر پاوه نقطه انتقال فرهنگ مقاومت، ایثارگری و فداکاری محسوب می شود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: سه ضلع رهبری، مردم و مدافعان توانستند حادثه ای را رقم بزنند که امروز جهان اسلام با بهره گیری از آن پیروزهای بزرگی را در جبهه مقاومت در کارنامه خود رقم زده است.

این مسئول اظهار داشت: امروز در سواحل مدیترانه، سرزمین های اشغالی، نوار باختری، سوریه، بین النهرین، شمال افریقا همین جبهه مقاومت کارنامه درخشانی دارد و با اقتدار به پیش می رود.

وی گفت: امروز هم امام خامنه ای و مردم عزیز ایران، کرمانشاه و پاوه مقاوم به همراه مدافعان جهان اسلام یک جبهه واحد را در برابر دنیای استکبار در کنار سایر مسلمانان تشکیل دادند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه اگر از حماسه پاوه در سال 58 صحبت می کنیم باید در نظر داشته باشیم این جبهه همچنان پیروزی ها را رقم می زند، عنوان کرد: امروز دنیای استکبار و آمریکایی ها که در مقابل ایران مانع تراشی و در مقابل انقلاب اسلامی ایستادگی می کنند باید بدانند راهی جز پذیرش شکست و نابودی را نمی توانند در برابر خود داشته باشد.

وی با اشاره به جایگاه امروز کشور در دنیا بیان داشت: ایران امروز در بعد سیاست دارای یک مکتب سیاسی موفقیت آمیز در برابر مکاتب سیاسی دنیا است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کشور ما امروز در بعد حقوقی یک مردم سالاری و قانون اساسی مترقی دارد و در بعد فرهنگی نیز یک گفتمان سازی تعالی بخش و عدالت گرا دارد.

این مسئول عنوان کرد: همچنین اقتدار امنیتی و دفاعی مثال زدنی در بین کشورهای دنیا دارد و مراتب بسیار عالی و تحسین برانگیز در دنیا کسب کرده است.

سردار سلیمانی گفت:در بعد اقتصادی نیز علی رغم سیاسیت تحریم خصمانه امریکایی ها و همپیمانانش درجنگ تمام عیار اقتصادی ایران تمام زیرساخت ها را برای پیروزی در اختیار دارد.

این مسئول تصریح کرد: اینها همه دستاوردهای حماسه پاوه است و اگر آن روز این ایستادگی رقم نمی خورد معلوم نبود امروز در چه جایگاهی بودیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: حماسه پاوه به عنوان نگین انگشتری جبهه های مقاومت به فرماندهی پیشقراول جبهه ها شهید چمران و پشتیبانی مردم و فرمان تاریخی امام رقم خورد و صفحه ای پرافتخار در تاریخ معاصر ما گشوده شد که در تاریخ جهان اسلام و ملت‌های مسلمان هیچ گاه بسته نخواهد شد.

این مسئول اظهار داشت: امروز پاوه با افتخار می درخشد و دشمنان زبون شده و وجودی ندارند.فرهنگ پاوه در سراسر منطقه منتشر شده و دشمنان اسلام در مقابل جبهه مقاومت به هزیمت افتاده و دچار شکست شده اند.

وی تصریح کرد: امروز این گفتمان مقاومت راه پیروزی مسلمانان شده است.

سردار سلیمانی گفت: امروز علی رغم مشکلات مردم برای حفظ و اعتلای اسلام عزیز و کمک به ملت های مسلمان برای خارج شدن از زیر یوغ سلطه حکومت های جاعل و وابسته در راهی که پیش گرفته اند هیچ گاه متزلل نخواهد شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها