کد مطلب: 381567
دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۱۳:۲۲

بخشدار مرکزی اسلام آبادغرب:

روستاهای بخش مرکزی اسلام آبادغرب حضور فعالی در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب خواهند داشت

مرصادنیوز: بخشدار مرکزی اسلام آبادغرب گفت: روستاهای بخش مرکزی اسلام آبادغرب حضور فعالی در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب خواهند داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، نصرت الله محمدی زاد  بخشدار مرکزی اسلام آبادغرب اظهار داشت: از ظرفیت روستاهای بخش مرکزی برای حضور فعال در جشنواره کشوری روستاهای دوستدار کتاب استفاده خواهیم کرد.

خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هوشنگ رزم دیده مدیرعامل موسسه صعود بنیاد سبز با نصرت الله محمدی زاد دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی به ویژه روستاهای دوستدار کتاب بحث و تبادل نظر کردند.

در ابتدای این دیدار خسرو تمری به اهمیت کتاب و کتابخوانی در سطح جامعه و نقش آن در توسعه مناطق مختلف کشور اشاره و بیان داشت: این طرح برای معرفی بیشتر ظرفیت ها و توانمندی های روستاها می تواند نقش مهمی ایفا کند و به رشد و توسعه روستاها کمک کند.

در ادامه این جلسه نصرت الله محمدی زاد بخشدار مرکزی اسلام آبادغرب به توانمندی ها و ظرفیت های روستاهای حوزه مرکزی اشاره و بیان داشت: روستاهای بخش مرکزی شهرستان از ظرفیت و پتانسیل فرهنگی بالایی برخوردار هستند و می توان از این ظرفیت در بخش های مختلف استفاده کرد.

وی در ادامه افزود: این بخشداری آمادگی لازم برای برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی هنری را دارد و در حوزه روستاهای دوستدار کتاب نیز نقش آفرینی خواهد کرد.

در پایان این دیدار چند جلد کتاب توسط  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به بخشدار مرکزی اهداء شد.

 
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناسان از بی‌تاثیری قرارگیری در لیست سیاه گروه ویژه اقدام مالی می‌گویند؛

پذیرش FATF بدتر از تبعات قرارگیری در لیست سیاه

مرصادنیوز: کارشناسان مسائل سیاسی معتقدند که قرارگیری در لیست سیاه FATF بهتر از پذیرش آن است.

پربازدیدها