کد مطلب: 381567
دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۱۳:۲۲

بخشدار مرکزی اسلام آبادغرب:

روستاهای بخش مرکزی اسلام آبادغرب حضور فعالی در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب خواهند داشت

مرصادنیوز: بخشدار مرکزی اسلام آبادغرب گفت: روستاهای بخش مرکزی اسلام آبادغرب حضور فعالی در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب خواهند داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، نصرت الله محمدی زاد  بخشدار مرکزی اسلام آبادغرب اظهار داشت: از ظرفیت روستاهای بخش مرکزی برای حضور فعال در جشنواره کشوری روستاهای دوستدار کتاب استفاده خواهیم کرد.

خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هوشنگ رزم دیده مدیرعامل موسسه صعود بنیاد سبز با نصرت الله محمدی زاد دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی به ویژه روستاهای دوستدار کتاب بحث و تبادل نظر کردند.

در ابتدای این دیدار خسرو تمری به اهمیت کتاب و کتابخوانی در سطح جامعه و نقش آن در توسعه مناطق مختلف کشور اشاره و بیان داشت: این طرح برای معرفی بیشتر ظرفیت ها و توانمندی های روستاها می تواند نقش مهمی ایفا کند و به رشد و توسعه روستاها کمک کند.

در ادامه این جلسه نصرت الله محمدی زاد بخشدار مرکزی اسلام آبادغرب به توانمندی ها و ظرفیت های روستاهای حوزه مرکزی اشاره و بیان داشت: روستاهای بخش مرکزی شهرستان از ظرفیت و پتانسیل فرهنگی بالایی برخوردار هستند و می توان از این ظرفیت در بخش های مختلف استفاده کرد.

وی در ادامه افزود: این بخشداری آمادگی لازم برای برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی هنری را دارد و در حوزه روستاهای دوستدار کتاب نیز نقش آفرینی خواهد کرد.

در پایان این دیدار چند جلد کتاب توسط  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به بخشدار مرکزی اهداء شد.

 
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

این راهکار از پیش شکست‌خورده‌ است؛

حذف «فله‌ای» یارانه‌ بگیران؛ کج‌راهه تیم اقتصادی دولت

مرصادنیوز: کارشناسان معتقدند که حذف یارانه‌بگیران بر اساس هزینه‌های خانوارها یک راهکار از پیش شکست خورده است که دولت در پیش گرفته و این بار کج نمی‌تواند اهداف این موضوع را محقق کند.

پربازدیدها