کد مطلب: 381577
دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۱۵:۳۱

دبیر اتاق بازرگانی کرمانشاه:

هیئت اقتصادی استان بابل عراق به کرمانشاه سفر می‌کند

مرصادنیوز: دبیر اتاق بازرگانی کرمانشاه از سفر هیئت اقتصادی استان بابل عراق به این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، و به نقل از اتاق بازرگانی استان کرمانشاه، داریوش پناهی اظهار داشت: هیئت تجاری و اقتصادی از استان بابل عراق سفر ۳روزه‌ای به کرمانشاه خواهند داشت و فردا (۲۹ مرداد) وارد کرمانشاه می‌شوند.

وی ادامه داد: این هیئت طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برنامه‌های کاری مختلفی در کرمانشاه دارند.

دبیر اتاق بازرگانی کرمانشاه بازدید از واحدهای صنعتی استان در زمینه مواد غذایی، صنایع کشاورزی، صنایع پتروشیمی و ... ر ا از جمله برنامه های این هیئت برشمرد.

این مسئول گفت: روز چهارشنبه انجام می‌شود و تاکید کرد: برای روز پنجشنبه نیز نشست‌های عمومی با تجار و فعالان اقتصادی استان، نشست‌های تخصصی B۲B، دیدار با مسئولین استان و ... در نظر گرفته شده است.

پناهی عنوان کرد: این هیئت متشکل از رئیس اتاق بازرگانی بابل و هیئت اقتصادی همراه وی در زمینه مصالح ساختمانی، مواد غذایی و محصولات کشاورزی است.

وی با بیان اینکه اعزام و پذیرش هیئت‌های تجاری و اقتصادی همواره به عنوان یکی از رویکردهای اصلی اتاق کرمانشاه دنبال می‌شود، گفت: هدف از این برنامه‌ها افزایش تعامل و توسعه مبادلات تجاری با کشور همسایه عراق به عنوان یکی از شرکای تجاری اصلی ایران است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

این راهکار از پیش شکست‌خورده‌ است؛

حذف «فله‌ای» یارانه‌ بگیران؛ کج‌راهه تیم اقتصادی دولت

مرصادنیوز: کارشناسان معتقدند که حذف یارانه‌بگیران بر اساس هزینه‌های خانوارها یک راهکار از پیش شکست خورده است که دولت در پیش گرفته و این بار کج نمی‌تواند اهداف این موضوع را محقق کند.

پربازدیدها