کد مطلب: 381577
دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۱۵:۳۱

دبیر اتاق بازرگانی کرمانشاه:

هیئت اقتصادی استان بابل عراق به کرمانشاه سفر می‌کند

مرصادنیوز: دبیر اتاق بازرگانی کرمانشاه از سفر هیئت اقتصادی استان بابل عراق به این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، و به نقل از اتاق بازرگانی استان کرمانشاه، داریوش پناهی اظهار داشت: هیئت تجاری و اقتصادی از استان بابل عراق سفر ۳روزه‌ای به کرمانشاه خواهند داشت و فردا (۲۹ مرداد) وارد کرمانشاه می‌شوند.

وی ادامه داد: این هیئت طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برنامه‌های کاری مختلفی در کرمانشاه دارند.

دبیر اتاق بازرگانی کرمانشاه بازدید از واحدهای صنعتی استان در زمینه مواد غذایی، صنایع کشاورزی، صنایع پتروشیمی و ... ر ا از جمله برنامه های این هیئت برشمرد.

این مسئول گفت: روز چهارشنبه انجام می‌شود و تاکید کرد: برای روز پنجشنبه نیز نشست‌های عمومی با تجار و فعالان اقتصادی استان، نشست‌های تخصصی B۲B، دیدار با مسئولین استان و ... در نظر گرفته شده است.

پناهی عنوان کرد: این هیئت متشکل از رئیس اتاق بازرگانی بابل و هیئت اقتصادی همراه وی در زمینه مصالح ساختمانی، مواد غذایی و محصولات کشاورزی است.

وی با بیان اینکه اعزام و پذیرش هیئت‌های تجاری و اقتصادی همواره به عنوان یکی از رویکردهای اصلی اتاق کرمانشاه دنبال می‌شود، گفت: هدف از این برنامه‌ها افزایش تعامل و توسعه مبادلات تجاری با کشور همسایه عراق به عنوان یکی از شرکای تجاری اصلی ایران است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناسان از بی‌تاثیری قرارگیری در لیست سیاه گروه ویژه اقدام مالی می‌گویند؛

پذیرش FATF بدتر از تبعات قرارگیری در لیست سیاه

مرصادنیوز: کارشناسان مسائل سیاسی معتقدند که قرارگیری در لیست سیاه FATF بهتر از پذیرش آن است.

پربازدیدها