سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 381617 ۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸

افتتاح مجتمع اداری -تجاری نور در کرمانشاه

مرصادنیوز: مجتمع اداری_تجاری نور با هدف ارائه خدمت به کارکنان نیروهای مسلح و خانواده های شهدا و جانبازان در قالب فروشگاه اتکا آغاز به کار کرد.

افتتاح مجتمع اداری -تجاری نور در کرمانشاه

رضا زندیه در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، گفت: این مجموعه با همکاری بخش خصوصی در بخش فرسوده شهر کرمانشاه ساخته شده که در آن بالغ بر ۷۰ واحد تجاری و اداری در ۵ طبقه بنا شده است.

وی با اشاره به هم مرزی استان کرمانشاه با کشور عراق و تاثیر ساخت چنین مجتمع هایی در رشد اقتصادی استان گفت: این مجتمع در زمینه اشتغالزایی می تواند نقش بارزی در منطقه به ویژه شهر کرمانشاه که در یک منطقه ویژه تجاری بین ایران و عراق قرار دارد ایفا کند.

مسئول اجرایی مجتمع اداری تجاری نور کرمانشاه ادامه داد: این مجتمع با توجه به این مسئله و گسترش این امر بنا شده است و امتیاز ویژه ای هم که دارد مشارکت بخش خصوص با وزارت دفاع است که در قالب فروشگاه اتکا به کارکنان و پرسنل نیروهای مسلح بویژه خانواده شهدا،جانبازان و ایثارگران ارائه خدمت می‌کند.

زندیه در پایان با اشاره اینکه فاز اول فعالیت های این مجتمع همزمان با عید غدیر شروع می‌شود، ادامه داد: در مرحله اول اقلام سوپر مارکت و در فاز دوم با ارائه محصولات لوازم خانگی در خدمت همشهریان عزیز خواهیم بود که برنامه های بیشتری نیز برای آینده در نظر گرفته شده که به ترتیب در فازهای مختلف اجرا خواهند شد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها