کد مطلب: 381722
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۲:۲۲

معاون فرهنگی سپاه نبی‌اکرم (ص) کرمانشاه:

تاکید طرح «رسم ابرار» بر مشارکت مردم در رسیدگی به محرومان است

مرصادنیوز: معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: طرح «رسم ابرار» بر مشارکت مردم در رسیدگی به محرومان تاکید دارد.

سرهنگ بهرام میرزائی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد در خصوص اجرای طرح «رسم ابرار» به پیشنهاد معاونت فرهنگی بسیج و تاثیر آن در ترویج فرهنگ کمک به نیازمندان و ایتام و ایثار اظهار داشت: قطعا هر چقدر بتوانیم مردم را در چنین طرح هایی مشارکت داده و در این زمینه فرهنگسازی کنیم، در رفع مشکلات و محرومیت های موجود در جامعه موثر خواهد بود.

وی مشارکت مردم در چنین طرح هایی را در رفع شکاف و فاصله های طبقاتی بسیار موثر دانست و افزود: باید به سمتی رفت که مردم را با این کارها درگیر کنیم و در این زمینه فرهنگسازی شود.

معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بر استفاده از ظرفیت خیرین و افراد متمکن در این زمینه تاکید کرد.

سرهنگ میرزایی خاطرنشان کرد: ما چندسالی است که در قالب موضوع محرومیت زدایی ورود پیدا کرده ایم و در محلات مختلف محرومین و نیازمندان را شناسایی و به افراد خیر و توانمند وصل کرده ایم.

وی گفت: حتی شاهد هستیم که با چنین طرح هایی موفق شده ایم برخی افراد را در مناطق مختلف حتی از دایره محرومیت خارج کنیم.

معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه، اشتغالزایی برای افراد محروم را از جمله اقداماتی دانست که در این زمینه اجرا شده و افراد را از دایره محرومیت خارج کرده است.

سرهنگ میرزایی بار دیگر بر فرهنگسازی در این زمینه تاکید و خاطرنشان کرد: ما چندسالی است اجرای طرح های محرومیت زدایی را در محلات انجام می دهیم و موفقیت های خوبی نیز حاصل شده است.

وی موفقیت در این حوزه را مستلزم مشارکت مردم دانست و گفت: شاید اگر دولت و نهادها ورود کنند، خیلی موثر نباشد اما اگر مردم پای کار بیایند و در این زمینه فرهنگسازی شود، قطعا پیشرفت ما در این موضوع دوچندان خواهد بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل بین الملل:

ناامنی، حربه آمریکا برای ماندن در منطقه است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: اگر امنیت در منطقه ایجاد شود دلیلی برای حضور آمریکایی‌ها وجود نخواهد داشت بر همین مبنا آنها دنبال ناامنی هستند تا بیشتر بتوانند در منطقه حضور پیدا کنند.

از حرف تا عمل مسئولین در تقویت گردشگری

زنگ خطر تخریب آثار باستانی سراب هرسین به صدا درآمد

معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن کرمانشاه مطرح کرد

ساخت ۵۰۰ واحد مسکن مهر محرومان در کرمانشاه

پربازدیدها