کد مطلب: 381785
پنجشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۱ - ۹:۱۹

رئیس اداره محیط زیست صحنه خبر داد

کشف ۱۸ قطعه کبک وحشی از متخلفان در صحنه

مرصادنیوز: رئیس اداره محیط زیست شهرستان صحنه از کشف و ضبط ۱۸ قطعه کبک وحشی، یک قطعه جوجه سهره تازه گیر، تور رشته‌ای مخصوص زنده گیری پرندگان، تور دامی و ... از متخلفان خبر داد.

وحید گودینی در گفتگو با  شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: همیاران طبیعت بعد از فراخوان اداره محیط زیست گزارش‌های مکرری از تخلف شکار در شهر و روستا‌های شهرستان صحنه به این اداره اطلاع می دهند.

وی افزود: در راستای این گزارشات محیطبانان یگان حفاظت بعد از اطلاع کامل از صحت گزارشات با کسب اجازه از مرجع قضایی اقدام ورود به منزل و کشف و ضبط می کنند.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان صحنه عنوان کرد: در این راستا ۱۸ قطعه کبک وحشی، یک قطعه جوجه سهره تازه گیر، تور رشته‌ای مخصوص زنده گیری پرندگان، تور دامی و ... از متخلفان کشف و ضبط شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل سیاسی:

ارتقای توان کشور برای عبور از بحرانها با مشارکت گسترده در انتخابات

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: مشارکت در انتخابات می تواند عاملی باشد که تا به دنیا پیام دهد مردم با وجود این فشارها پای نظام ایستاده اند و این تهدیدها اثر تعیین کننده ای نخواهد داشت.

پربازدیدها