کد مطلب: 382006
یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۳ - ۱۰:۱۹

به میزبانی همدان صورت گرفت؛

حضور فرماندهان گروهان‌های سایبری کرمانشاه در نخستین دوره ملی توانمندسازی گروهان‌های تولید محتوا

مرصادنیوز: فرماندهان گروهان‌های سایبری کرمانشاه در نخستین دوره ملی گروهان‌های تولید محتوای کشور به میزبانی همدان شرکت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، نخستین دوره ملی توانمندسازی گروه‌های تولید محتوای شبکه مردمی سایبری انقلاب اسلامی از امروز به میزبانی استان همدان آغاز شده تا چهارم شهریورماه ادامه دارد.

بیش از 300 نفر در این دوره‌ حضور دارند و در حضور اساتید مطرح با مبانی بصیرتی و سیاسی، مهارتهای شبکه های اجتماعی و شبکه سازی در فضای مجازی بیشتر آشنا می‌شوند.

ا

اساتید این دوره حمیدرضا محمدی، ابوذر یاسری، حسین ساجدی، محمدرضا شهبازی، مهدی جعفری، محسن فنینی زاده، علی کمیلی و مهرداد رشیدیان هستند.

شرکت‌کنندگان در این دوره از استانهای مختلف کشور هستند که در جمع آنها تعدادی فرماندهان گروهان‌های سایبری استان کرمانشاه هم حضور دارند.

اا

ا

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

این راهکار از پیش شکست‌خورده‌ است؛

حذف «فله‌ای» یارانه‌ بگیران؛ کج‌راهه تیم اقتصادی دولت

مرصادنیوز: کارشناسان معتقدند که حذف یارانه‌بگیران بر اساس هزینه‌های خانوارها یک راهکار از پیش شکست خورده است که دولت در پیش گرفته و این بار کج نمی‌تواند اهداف این موضوع را محقق کند.

پربازدیدها