سرویس: اجتماعی کد خبر: 382236 09:36 - 1398/06/06

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد استانداری کرمانشاه:

کرمانشاهی‌ها روزانه ۴۵۰ بار با سامانه سامد تماس می‌گیرند

کرمانشاهی‌ها روزانه ۴۵۰ بار با سامانه سامد تماس می‌گیرند

مرصادنیوز: مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه گفت: مردم استان روزانه ۴۵۰ تماس تلفنی با سامانه سامد برقرار می‌کنند.

حجت الاسلام عبدالله عزیزی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد با اشاره به برقراری ۴۵۰ تماس تلفنی توسط مردم در روز با سامانه سامد اظهار داشت: هم اکنون ۱۱ کاربر در استان در قالب این سامانه فعال هستند و تماس های مردمی را دریافت می کنند.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه در خصوص چگونگی رسیدگی به این تماس ها گفت: پیام ها در این سامانه ضبط می شود و علاوه بر کاربر استانی نهاد ریاست جمهوری به صورت برخط این سامانه را رصد می کند.

این مسئول افزود: مردم می توانند با کد ملی خود به سامانه مراجعه و درخواست خود را پیگیری کنند.

وی از حضور استاندار کرمانشاه به مناسب هفته دولت در محل سامانه سامد خبر داد و گفت: استاندار کرمانشاه برای پاسخگویی به مطالبات مردم استان در این هفته در این محل حضور پیدا کرد و از طریق سامانه سامد به پاسخگویی مطالبات مردم پرداخت.

عزیزی خاطرنشان کرد : مردم می توانند با شماره گیری ۱۱۱ با سامانه سامد ارتباط برقرار کرده و مطالبات خود از مجموعه مدیریتی استان را از این طریق پیگیری کنند.

وی تاکید کرد: مدیران هر آنچه را که از طریق سامانه دولتی سامد به مردم وعده می دهند باید در قبال آن پاسخگو باشند و در غیر اینصورت خود مدیران باید پاسخگوی نهاد ریاست جمهوری باشند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها