کد مطلب: 383006
شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۶ - ۱۲:۳۴

یادداشت/

وحشتی که «مرد خوش قول عرب» به جان صهیونیست‌ها انداخت

مرصادنیوز: نکاتی در پاسخ کوبنده « مرد خوش قول عرب» به حمله صهیونیست‌ها وجود دارد که آنها را به وحشت انداخت.

یادداشت: در خصوص پاسخ کوبنده مقاومت اسلامی لبنان به شرارت های رژیم صهیونیستی ۸ نکته حائز اهمیت است:

۱-موشک های ضدزره حزب الله موسوم به «کورنت» از اطراف پارک ایران که توسط سردار شهید حسن شاطری احداث شده بود به سمت خودرو زرهی صهیونیست ها موسوم به « گرگ» شلیک شد.

۲-رژیم صهیونیستی فکر می کرد که همچون گذشته در منطقه اشغالی مزارع شبعا که متعلق به لبنان است پاسخ خود را دریافت خواهد کرد، اما موشک های مقاومت گشتی صهیونیست ها را در حوالی شهرک "آویمیم"هدف قرار دادند و این بدین معناست از این پس صهیونیست ها در داخل مرزهای اشغالی امنیت نخواهند داشت.

۳- تهدید هفته گذشته سید مقاومت در اتفاقی بی نظیر موجب عقب نشینی ارتش صهیونیستی تا شعاع ۶ کیلومتری شده بود و به نوعی مرز لبنان و فلسطین اشغالی در این مدت خالی از صهیونیست ها بود.
۴-این حمله منجر به کشته شدن یکی از فرماندهان منطقه شمالی نیروی زمینی ارتش اسراییل شد.

۵-صهیونیستها تا قبل از عملیات بشدت در حال رصد مخابراتی و هوایی منطقه بودند تا بتوانند محل حضور نیروهای مقاومت را تشخیص دهند که موفق نشدند !

۶- نکته هوشمندانه در عملیات روانی دبیرکل حزب الله این موضوع بود که این حمله در پاسخ به بمباران مقر حزب الله در سوریه اعلام شد و گفتند موضوع حضور پهپادهای صهیونیست ها نیز پاسخ داده خواهد شد و به همین دلیل ارتش اسراییل در منطقه شمال همچنان در حالت آماده باش به سر می برد!

۷-پاسخ حزب الله به حمله صهیونیست ها محدود و در یک سطح صورت گرفت و این بدان معناست که در صورت تداوم شرارت های مقامات تل آویو دامنه درگیری ها به عمق خاک فلسطین اشغالی کشیده خواهد شد!

۸-کماکان یکی دیگر از وعده های راستین سیدحسن نصرالله در مقابل چشمان ملت های منطقه باز هم در صحنه عمل تحقق پیدا کرد و او باز هم "مرد خوش قول عرب " باقی ماند !

*علی شجایی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پیگیری مرصادنیوز نتیجه داد

ورود قوه‌قضاییه به ماجرای کارخانه کاشی چینی‌ها/ دستور پیگیری صادر شد

مرصادنیوز: رییس دستگاه قضا به سازمان بازرسی کل کشور دستور پیگیری ماجرای سرمایه‌گذاری چینی‌ها در صنعت کاشی استان کرمانشاه داد.

پربازدیدها