کد مطلب: 383241
چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۲:۲۵

کشف جسد زن جوان در حمام

بدبینی شوهر افیونی خون به پا کرد! + جزئیات

مرصادنیوز: مرد بدبین همسرش را در حمام خانه شان با ضربه‌های مهلک به قتل رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد رسیدگی به این پرونده از ۱۷ آبان سال ۹۶ به دنبال کشته شدن زن ۳۵ ساله‌ای به نام رویا در حمام خانه اش در خیابان هلال احمر در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱۵ رازی قرار گرفت. پسر ۱۲ ساله قربانی وقتی از مدرسه به خانه بازگشته بود با جسد خونین مادرش در حمام روبه‌رو شده و پلیس را مطلع کرده بود.

 


تحقیقات میدانی
خیلی زود ماموران در محل جنایت که طبقه چهارم یک آپارتمان بود حاضر شدند و در صحنه‌ای تلخ با جسد خونین زن جوانی روبه رو شدند که پسر دانش آموز او بالای سرش نشسته و التماس می‌کرد مادرش چشم‌های خود را باز کند! جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و همزمان بازپرس جنایی دستور داد تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران رازگشایی کنند و قاتل را به دام اندازند.

فرار شوهر
وقتی پلیس در بررسی‌های اولیه به اختلاف‌های دنباله دار رویا و همسرش فرشاد پی برد، ردیابی شوهر این زن آغاز شد.

اعتراف
شواهد نشان می‌داد فرشاد همزمان با قتل همسرش به مکان نامعلومی گریخته است. دو روز از این ماجرا گذشته بود که با تلاش پلیس مرد جوان ردیابی و بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد.

در دادگاه
هفته گذشته، فرشاد در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد. در ابتدای این جلسه پدر و مادر رویا برای داماد سابق شان حکم قصاص خواستند. سپس فرشاد در جایگاه ویژه ایستاد و قتل را گردن گرفت. وی در تشریح جزئیات قتل دلخراش گفت: من جوشکار بودم و وضع مالی خوبی داشتم.

اما ورشکسته شدم و اوضاع مالی ام به هم ریخت. فرشاد افزود:آن زمان تراکت پخش می‌کردم و درآمد کمی داشتم. به همین دلیل تحت تاثیر شرایط بد به شیشه پناه بردم و معتاد شدم. بعد از این ماجرا اختلاف‌های من و رویا زیاد شد. او که دختر عمه ام بود می‌گفت دیگر حاضر نیست با من زندگی اش را ادامه دهد و طلاق می‌خواست. وی ادامه داد:رویا حتی چند بار از خانه مان قهر کرده و به خانه خواهرش رفته بود. من تحت تاثیر مصرف شیشه به او بدبین شده بودم و گمان می‌کردم با یکی از همکارانش در ارتباط است.

آخرین بار به شدت با هم درگیر شدیم و رویا به حمام رفت. من که عصبانی شده بودم گلدانی را برداشتم و به داخل حمام رفتم و با گلدان به سر رویا زدم. وقتی او روی زمین افتاد با چاقو چند ضربه به او زدم و خانه‌مان را ترک کردم. بعد از چند ساعت به فروشگاه رفتم و یک دست لباس نو خریدم و دو شبانه روز در خیابان‌ها بی هدف پرسه می‌زدم تا این که نوزدهم آبان ماه وقتی در حال عبور از پل ۹ دی در جنوب تهران بودم دستگیر شدم. وی گفت:من از مرگ همسرم پشیمانم. حالا هم از پدر و مادر رویا طلب بخشش دارم.

منبع: روزنامه خراسان

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در چاه‌های نفت را فقط با اقتصاد توریسم می‌توان بست؛

سهم ناچیز ایران از پُردرآمدترین صنعت جهان /سایه‌روشن‌های صادرات نامرئی

مرصادنیوز: صنعت توریسم که از آن به عنوان صادرات نامرئی هم یاد می‌‌شود در شرایط تحریمی فعلی می‌تواند ارزآوری خوبی داشته باشد، اما همچنان بدون نقشه راه است.

پربازدیدها