کد مطلب: 383353
پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۱ - ۲۰:۵۷

عضو کمیسیون ولایی مجلس در واکنش به اظهارات علی مطهری تاکید کرد:

ضرورت ورود دستگاه قضا به ماجرای خدشه‌دار شدن چهره نظام با موضع‌گیری نماینده مجلس

مرصادنیوز: عضو فراکسیون نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر ضرورت ورود دستگاه قضا به ماجرای خدشه‌دار شدن چهره نظام با موضع‌گیری نماینده مجلس تاکید کرد.

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد درباره سخنان برخی سیاسیون و نمایندگان چون علی مطهری و پروانه سلحشور در ماجرای دروغ دختر آبی نیز اظهار داشت: در این موضوع هم دستگاه قضا و هم ما نمایندگان مجلس که وکیل عامه هستیم موضوع را رصد می‌کنیم.

وی افزود: ما نمایندگان مجلس وکیل خبرگزاری‌های دروغگو، سازمان منافقین و معاندین نظام نیستیم، بلکه وکیل مردم مسلمان، مومن و متدین ایران اسلامی هستیم بنابراین باید به نظام اسلامی کمک کنیم

حجت الاسلام حسینی کیا گفت: اگر سخنی از زبان و به نقل از نمایندگان مردم منتشر شود که خدشه ای به نظام وارد کند دیگر پذیرفتنی نیست و دستگاه قضا و دیگر دستگاه های نظارتی باید وارد عمل شوند زیرا همه در برابر قانون اساسی برابر هستیم

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه خاطرنشان کرد:جایگاه نظام اسلامی از همه چیز بالاتر است بنابراین باید تلاش کنیم حرمت نظام اسلامی شکسته نشود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: رسالت خبرگزاری ها نیز باید رعایت صداقت و سرعت باشد که در این موضوع وقتی صداقت در کار نباشد، گاهی علیه نظام اسلامی حرکتی صورت می گیرد.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی مبتنی بر خون شهدا است که اگر دچار خدشه شود کسی نمی تواند پاسخگو باشد

حجت الاسلام حسینی کیا بیان کرد: خبرگزاری که دروغ می‌گوید به نظام ظلم کرده و این ظلم خیانت به خون شهدا است همچنین از سوی دیگر اعتماد مردم را نسبت به خود از دست می دهد.

وی افزود: کسی که بخواهد با دروغ برای خود مخاطب جمع کند جز شاد کردن دل ضد انقلاب کاری نخواهد کرد برهمین مبنا دادستانی و دستگاه قضا باید به چنین موضوعاتی ورود کند و با افرادی که با آبروی نظام و شهدا و رهبری بازی می کنند قاطعانه برخورد کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه عنوان کرد: افزون بر اینکه باید خبرگزاری هایی که صادقانه عمل می کنند مورد تجلیل قرار گیرند با افرادی که حرمت نظام را به بازی می گیرند نیز برخورد شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار مردم آذربایجان شرقی:

مردم با حضور پر شور و انتخاب خوب، مجلس قوی برای ایران قوی بسازند

مرصادنیوز: حضرت آیت الله خامنه ای به دو رکن مهم «حضور پر شور» و «انتخاب خوب» در انتخابات اشاره کردند و گفتند: انتخابات یک جهاد عمومی و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.

پربازدیدها