کد مطلب: 383407
جمعه ۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۲۱:۴۲

در بازدید استاندار از مرز شوشمی مطرح شد؛

علامت سوالی مقابل درآمدهای بازارچه مرزی شوشمی

مرصادنیوز: موضوع هزینه کرد درآمدهای بازارچه‌ شوشمی در بازدید استاندار کرمانشاه از این مرز به شدت مورد انتقاد نماینده پاوه و اورامانات قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل ازهزار ماسوله، استاندار کرمانشاه امروز در سفر یک روزه به اورامانات از مرز شوشمی بازدید کرد و از نزدیک در جریان وضعیت این مرز قرار گرفت.

نماینده مردم پاوه و اورامانات هم که در این بازدید استاندار را همراهی می کرد در سخنانی در جریان این بازدید ضمن تشکر از هیئت دولت در رسمی کردن این مرز گفت: اکنون نیاز است که ادارات مربوطه و گذرنامه در این مرز استقرار پیدا کنند و اگر کوتاهی به عمل آید، مردم متضرر خواهند شد.

شهاب نادری افزود: در شرایطی قرار داشتیم که فرماندار پاوه می توانست بهتر از این فعالیت داشته باشد؛ در طول چهار دهه، درآمد های بازارچه و مسائل مرزی که باید انجام می شد تاکنون به مرحله عمل نرسیده است.

وی گفت: وظیفه ذاتی اداره راه و شهرسازی است که زیر ساختهای این بازارچه را درست کند.

نادری با بیان اینکه معیشت مرزنشیان باید بهتر از مرکزنشینان باشد، اظهار داشت: ادارات مربوطه براساس قانون مکلف و موظفند که در اولین فرصت در این مرز استقرار یابند ولو اینکه با کانکس هم باشد.

وی ادامه داد: این کارها را از فرماندار توقع داشتیم که تاکنون انجام نداده است و قطعا در جهت عدم استقرار این ادارات به وزیر کشور هم تذکر خواهم داد.

نادری با اشاره به مرز کوله بری شوشمی گفت: یکی از دغدغه های ما برای مردم اورامانات این مرز کوله بری بود که مشکلاتی را برای کوله بران ایجاد کرد و به دنبال آن بودیم که آنرا رسمی کنیم و امروز با تلاش استاندار و وزیر کشور مرز شوشمی به رسمیت شناخته شده است.\

نماینده پاوه و اورامانات گفت: فرماندار فعلی و فرمانداران گذشته و بخشداران باید پاسخگو باشند که در مرز شوشمی چه اقداماتی را انجام داده اند و درآمد این مرز کجا رفته است و کجا هزینه می شده که نشده است، باید سازمان همیاری شهرداری ها و وزارت راه و شهرسازی پاسخگو باشند.

نادری گفت: قطعا استاندار نیز پیگیر این موضوع خواهند بود و من نیز نسبت به مرز شوشمی و شیخ صله نقد منصفانه دارم.

وی در پایان گفت: ما امروز در نقطه صفر مرزی هیچ کارخانه ای نداریم و تنها درآمد این شهرستان از مرز خواهد بود و باید مسئولین این کار را انجام دهند و تا زمانی که آن زیر ساخت های مد نظر مردم فراهم نشود، کوتاه نخواهم آمد.

تصاویر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کرونا اپوزیسیون شد/ اصلاح طلب ها دست به دامن ویروس!

مرصادنیوز: شبکه های ماهواره ای معاند پس از بالا گرفتن موج اشتیاق مردم برای شرکت در انتخابات در سراسر کشور دست به دامن شایع شیوع بیماری کرونا و ضرورت عدم حضور در «تجمع» ها شدند!

پربازدیدها