کد مطلب: 383459
شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۲:۳۳

نماینده ادوار مجلس در واکنش به ماجرای دروغ دختر آبی:

برخی سیاسیون مساله‌دار دچار توهم شده‌اند /لزوم برخورد قاطع قوه قضاییه با علی مطهری

مرصادنیوز: نماینده ادوار مجلس در واکنش به ماجرای دروغ دختر آبی و اظهارات برخی سیاسیون در این مورد گفت: برخی سیاسیون مساله‌دار دچار توهم شده‌اند و قوه قضاییه با امثال علی مطهری باید برخورد قاطع انجام دهد.

محمد کرمی راد در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد در خصوص انتشار اکاذیب در ماجرای دروغ دختر آبی اظهار داشت: برخی دستگاه ها، خبرگزاری ها، گروه ها و شبکه ها که اقدام به انتشار اخبار کذب کردند پس از روشن شدن ماجرا اعتبار خود را زیر سوال بردند.

وی افزود: دیری نخواهد پایید که دست‌های پنهان پشت چنین حرکت‌هایی برای مردم رو شود که نباید به این سادگی فریب اخبار جعلی را بخورند.

این کارشناس مسائل سیاسی در مورد اظهارنظرهای سیاسیونی چون علی مطهری هم گفت: این آقایان در سناریوهای رقم خورده توسط دشمنان دچار فتنه زدگی شدند.

کرمی راد تصریح کرد: آدم های تقریبا سیاسی مساله دار با ذهنیت هایی که از پیش دارند دچار توهم و فتنه شده اند.

وی خاطرنشان کرد: این حرکتهایی که از پیش طراحی شده نشان می دهد که عده ای سیاسی بر خرمن آتش جریان فتنه می دمند و این جنگ روانی را در سطح جامعه بیشتر و جو را ملتهب می کند.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سخنگوی قوه قضاییه آخرین نظر را درباره مرگ سحر خدایاری بیان کرد، افزود: بنابراین قوه قضاییه با افرادی چون علی مطهری و هر فرد دیگری که بخواهد خارج ازآنچه در واقعیت رخ داده و به منظور ایجاد ذهنیت هایی برای دیگران پافشاری کنند باید به طور قاطع برخورد کند.

کرمی راد بیان داشت: برخورد قاطع قوه قضاییه باعث می شود یک بار برای همیشه چنین مسائلی حل شود تا کسی جرات نکند جو جامعه را متشنج کند و به مسائلی از این دست که بیشتر ضد انقلاب به آن دامن بپردازد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کرونا اپوزیسیون شد/ اصلاح طلب ها دست به دامن ویروس!

مرصادنیوز: شبکه های ماهواره ای معاند پس از بالا گرفتن موج اشتیاق مردم برای شرکت در انتخابات در سراسر کشور دست به دامن شایع شیوع بیماری کرونا و ضرورت عدم حضور در «تجمع» ها شدند!

پربازدیدها