کد مطلب: 383593
دوشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۹:۳۱

همزمان با سراسر کشور صورت می‌گیرد

برگزاری سومین جشنواره ملی «جهادگران» در کرمانشاه

مرصادنیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: سومین جشنواره ملی «جهادگران» همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار می‌شود.

سرهنگ حسین قبادی بصیر در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد از برگزاری سومین جشنواره ملی جهادگران در استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: فراخوان این جشنواره در بخش های تخصصی و هنری در عرصه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سلامت، عمران و آبادانی منتشر شده است.

وی افزود: این جشنواره به همت مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی برگزار شده است وتمام جهادگران، صاحب‌نظران و متخصصان حوزه محرومیت زدایی می توانند در این جشنواره شرکت و آثار خود را در محورهای تعیین شده ارسال کنند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه شناخت و قدردانی از گروه های جهادی و ارائه ایده های برتر در حوزه جهادی را از اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

این مسئول پیشرفت و حل مسائل مناطق محروم در قالب طرح، ایده وتجربه را موضوع بخش تخصصی این جشنواره عنوان کرد.

وی عنوان کرد: بخش هنری این جشنواره نیز با موضوع فعالیت های جهادی در مناطق محروم خواهد بود و علاقه مندان در این بخش می توانند این فعالیت ها را در قالب عکس، مستند و نماهنگ به تصویر بکشند.

سرهنگ قبادی بصیر مهلت ارسال آثار به این جشنواره را ۳۰ آبان ماه امسال عنوان کرد و گفت: متقاضیان شرکت در این جشنواره جهت کسب اطلاعات بیشتر می تواند به سایت جشنواره به آدرس www.festival.jahadgaran.org مراجعه کنند.

وی در خصوص نحوه داوری آثار نیز گفت: تمامی آثار باید از طریق آدرس سایت جشنواره ارسال شوند و داوری آثار نیز در سازمان بسیج سازندگی کشور صورت خواهد گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سپاه باز هم خوش درخشید؛

سنگ تمام نورچشمی‌های انقلاب برای زوار / خدمتی از جنس عشق

مرصادنیوز: سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در مرز خسروی با تمام امکانات اعم از زائرسرای سیدالشهدا با ظرفیت اسکان 5000 نفر در روز، برپایی موکبی با ظرفیت پذیرایی روزانه 8000 نفر و استقرا بیمارستان صحرایی و ... به زوار خدمت رسانی می کند.

پربازدیدها