کد مطلب: 383697
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۹:۳۳

در گفتگو با مرصاد مطرح شد

پیگیری برای اعطای کمک تسهیلات جدید به زلزله‌زدگان

مرصادنیوز: نماینده مردم سرپلذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای اعطای کمک تسهیلات جدید به زلزله‌زدگان استان خبر داد.

فرهاد تجری در گفتگو  با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: از سوی معاون برنامه ریزی رییس جمهور اعطای کمک تسهیلات جدید به مناطق زلزله زده وامهال در بازپرداخت وام های دریافتی مناطق زلزله زده مورد پیگیری قرار گرفت .

وی ادامه داد: دستور انجام تمام تعهدات باقی مانده به مناطق زلزله زده صادر شده است و پیگیری خواهیم کرد هرچه سریعتر اقدامات لازم عملی شود.

نماینده مردم  سرپلذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: با توجه به تحریم های آمریکا و تورم اقتصادی روند بازسازی در مناطق زلزله زده به کندی صورت می گیرد.

این مسئول گفت:  نیاز است مسئولین کشوری برای حل مشکلات این منطقه که با توجه به مرزی بودن شهرستان زلزله زده سرپلذهاب که از اهمیت بسزایی برخوردار است تجدید نظر در برنامه ریزی بودجه و اعتبارات داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل سیاسی:

ارتقای توان کشور برای عبور از بحرانها با مشارکت گسترده در انتخابات

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: مشارکت در انتخابات می تواند عاملی باشد که تا به دنیا پیام دهد مردم با وجود این فشارها پای نظام ایستاده اند و این تهدیدها اثر تعیین کننده ای نخواهد داشت.

پربازدیدها