کد مطلب: 383865
پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۴:۵۳

در سفر امروز شریعتمداری به پاوه صورت گرفت

خودداری وزیر کار از افتتاح درمانگاه استیجاری پاوه

مرصادنیوز: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر امروز خود به پاوه از افتتاح درمانگاه استیجاری این شهرستان خودداری کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز به شهرستان پاوه سفر کرد.

شریعتمداری در این سفر فاز اول مسکن مهر پاوه را بعد از گذشت 8 سال افتتاح کرد و یکی دیگر از برنامه های وی در این سفر  افتتاح درمانگاه این شهرستان بود.

در حالی که کانال اطلاع رسانی نماینده اورامانات نیز خبر از دیدار وی با وزیر تعاون جهت تخصیص درمانگاه تامین اجتماعی به پاوه پس از ۴۰ سال داده بود، اما وزیر تعاون به دلیل استیجاری بودن این درمانگاه را افتتاح نکرد.

گرچه این درمانگاه اکنون به شهروندان خدمات ارائه می دهد اما باید دید که سرنوشت آن که در زمان دولت قبلی وعده ساخت و بهره برداری آن داده شده بود، اکنون و با این شرایط به کجا ختم خواهد شد.

شهاب نادری نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی با خبرنگار هزار ماسوله در این خصوص گفت: شان مردم شهرستان پاوه و اورامانات بیشتر از آن است که ما هر روز خدمات بیشتری نسبت به گذشته به آنها داشته باشیم.

وی افزود: صبح امروز وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای افتتاح فاز اول مسکن مهر 620 واحدی وارد پاوه شد که قرار بر این بود که درمانگاه تامین اجتماعی را نیز افتتاح کنند.

نادری گفت: پس از گذشت 40 سال ما توانستیم پاوه را صاحب درمانگاه تامین اجتماعی کنیم که تاکنون آیین بهره برداری آن برگزار نشده است.

وی گفت: وزیر تعاون بنا بر آنکه این مکان یک مکان استجاری بود، از افتتاح آن سرباز زدند که قطعا من در این رابطه تذکرات خود را خواهم داد.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل سیاسی:

ارتقای توان کشور برای عبور از بحرانها با مشارکت گسترده در انتخابات

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: مشارکت در انتخابات می تواند عاملی باشد که تا به دنیا پیام دهد مردم با وجود این فشارها پای نظام ایستاده اند و این تهدیدها اثر تعیین کننده ای نخواهد داشت.

پربازدیدها