کد مطلب: 384022
یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۱۰:۱۷

سردار ریحانی:

حضور آگاهانه مردم در تمام صحنه‌ها بزرگترین نماد اقتدار ملی است

مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: حضور آگاهانه مردم در تمام صحنه های انقلاب اسلامی طی ۴۰ سال گذشته بهترین و بزرگترین نماد اقتدار ملی و بازدارنگی برای نظام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار بهمن ریحانی صبح امروز یکشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح در کرمانشاه که به مناسبت هفته دفاع مقدس در محل بزرگراه امام خمینی(ره) برگزار شد، ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) اظهار داشت: دفاع مقدس حادثه ای بزرگ، عظیم ، الهی و معجزه  بود، که استقلال، آزادی و سربلندی را برای نظام جمهوری اسلامی و مردم ایران به ارمغان آورد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: دفاع مقدس بستر یک حرکت و تفکر اعتقادی، جهادی و حیاتی شده و آن تفکر در ملت ایران و نظام اسلامی نهادینه شد.

این مسئول نهادینه شدن این تفکر را عامل عزت و سربلندی ملت ایران دانست و تاکید کرد: نترسیدن، نهراسیدن و محکم مقابل دشمن ایستادن از ثمرات دیگر این تفکر است.

دفاع مقدس فرهنگ مقاومت و پایداری را در نظام اسلامی نهادینه کرد

سردار ریحانی ادامه داد: دفاع مقدس همچنین فرهنگ مقاومت و پایداری را در ملت و نظام اسلامی نهادینه کرد و براساس همین تفکر و فرهنگ که برگرفته از فرهنگ ناب عاشورا بود، در تمام این ۴۰ سال محکم مقابل همه دشمنان ایستاد.

وی تاکیدکرد: روحیه مقاومت و ایستادگی و حضور آگاهانه مردم در تمام صحنه های انقلاب اسلامی طی ۴۰ سال گذشته بهترین و بزرگترین اقتدار ملی و بازدارنگی برای نظام جمهوری اسلامی است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: به حمد و فضل خدا امروز در شرایطی قرار داریم که همه دشمنان خود و در راس آنها آمریکا را با شکست و ناکامی در همه راهبردها مواجه کرده ایم.

خودباوری بزرگترین دستاورد دفاع مقدس است

این مسئول بزرگترین دستاورد دفاع مقدس را خودباوری و اتکا به درون توسط ملت ایران دانست و گفت: دفاع مقدس این تفکر که « ما می توانیم، ما پیروزیم و ما شکست ناپذیریم» را در ذهن مردم ایران به وجود آورده است.

سردار ریحانی تصریح کرد: تجربه تاریخ نشان داده که ملت ها براساس آرمان و اهداف بلند و ارزشی شکست ناپذیر هستند.

وی تاکید کرد: به حمد خدا و در سایه ولایت مداری، وحدت، روحیه و مدیریت جهادی و اعتقادی و قدرت نیروهای مسلح شاهد شکوفایی و دستاوردهای عظیم در همه بسترهای صنعتی، فرهنگی، دفاعی و امنیتی بودیم.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: دشمنان ما از توان نیروهای مسلح در هراس هستند و به حمد خدا نیروهای مسلح در کنار ملت ایران با آگاهی و بصیرت به روز در موضع برتر و بلندتر نسبت به دشمنان خود ایستاده اند.

سردار ریحانی تاکید کرد: یقینا با توجه به این روحیه جهادی، مقاومت و ایستادگی، پیروزی های بسیار بزرگتر برای ملت ایران و شکست های بسیار بزرگتری برای دشمنان ما رقم زده خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد

کاهش مشارکت به دلیل ناامیدی مردم از دولت و مجلس اصلاح‌طلب

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی معتقد است که دلیل اصلی کاهش نسبی مشارکت مردم در انتخابات عملکرد ضعیف دولت و مجلس با اکثریت اصلاح طلب بود.

پربازدیدها