کد مطلب: 384046
یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۱۳:۱۹

میراث فرهنگی در واکنش به گزارش از هنجارشکنی در تکیه معاون‌الملک:

رعایت حدود مسائل شرعی خط قرمز میراث فرهنگی در اماکن تاریخی است

مرصادنیوز: میراث فرهنگی در واکنش به گزارش از هنجارشکنی در تکیه معاون‌الملک اعلام کرد که رعایت حدود مسائل شرعی خط قرمز میراث فرهنگی در اماکن تاریخی است.

به گزارش  شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، امید قادری در واکنش به گزارشی که با عنوان «بررسی گوشه‌ای از عملکرد مونسان ددر سازمان میراث فرهنگی /ساخت کلیپ رقاصی در حسینیه تاریخی کرمانشاه!+ عکس» که بر روی خروجی شبکه اطلاع رسانی مرصاد قرار گرفت و در آن به عملکرد نامناسب میراث فرهنگی در رعایت شئونات و ارزش های اسلامی در آثار تاریخی استان کرمانشاه انتقاد شده بود، اظهار داشت: ما تمام تصاویر منتشره را بررسی کردیم و همه آنها فتوشاپ بود و به هیچ وجه عکس واقعی نبوده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه تاکید کرد: خط قرمز ما در برخوردها رعایت حدود مسائل شرعی است، اما گاهی ممکن است توریستی با فتوشاپ این کار را انجام دهد یا با سوءاستفاده از یک لحظه غفلت همکار ما عکس گرفته باشد که به هیچ وجه مورد تایید ما نیست.

وی گفت: کما اینکه اینها مورد تایید ما نیست، حتی کارمند را هم سر این مسائل اخراج کردیم.

قادری با بیان اینکه انعکاس و ترویج  این منکرات به نفع جامعه نیست و به هیچ وجه موارد بدحجابی و بی حجابی در امکان تاریخی برای من به عنوان فرزند شهید قابل قبول نیست، از شهروندان خواست مسائل از این دست را برای بررسی به میراث فرهنگی اطلاع دهند.

این مسئول گفت: ترویج منکرات در مورد این مسائل آنقدر صورت گرفته که یک عده ای آن را رسم کرده اند و این خوب نیست.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه تاکید کرد: ما به جد پیگیر این موضوع هستیم و خواهشمندیم که هر مورد یا کوتاهی در این زمینه مشاهده می شود را به ما اطلاع دهند و قول می دهیم که حتما پیگیری کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار مردم آذربایجان شرقی:

مردم با حضور پر شور و انتخاب خوب، مجلس قوی برای ایران قوی بسازند

مرصادنیوز: حضرت آیت الله خامنه ای به دو رکن مهم «حضور پر شور» و «انتخاب خوب» در انتخابات اشاره کردند و گفتند: انتخابات یک جهاد عمومی و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.

پربازدیدها