کد مطلب: 384088
دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۱ - ۰:۳۹

گفت و شنود/ لیز نخور!

مرصادنیوز: یارو موز را با پوست خورده بود تا آخر عمرش لیز می‌خورد!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، روزنامه «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:

گفت: آقای بهزاد نبوی گفته است ۶۰ درصد ثروت ملی در اختیار ۴ نهاد است!


گفتم: ایشان که اقتصاددان نیست ولی اقتصاددانان سینه‌چاک دولت اعلام کرده‌اند که ۷۰ تا ۸۰ درصد ثروت ملی در اختیار دولت است و یک محاسبه سرانگشتی نیز همین را نشان می‌دهد.


گفت: تازه، این ۴ نهاد که بودجه نمی‌خورند، بلکه ثروت تولید می‌کنند و آن را در انجام اموری به کار می‌گیرند که وظیفه دولت است. مثل اقدامات آستان قدس و یا رسیدگی به امور محرومان توسط ستاد اجرایی و بنیاد مستضعفان، و قرارگاه خاتم‌الانبیاء هم که به کار سازندگی مشغول است مثل تاسیسات نفتی پارس‌جنوبی و ستاره خلیج‌فارس که دولت آنها را افتتاح می‌کند و پُزش را می‌دهد! و هم‌اکنون هزاران میلیارد تومان هم از دولت طلب دارد.


گفتم: پس چرا این‌همه دروغ می‌گویند و برای دشمنان خوراک تبلیغاتی فراهم می‌کنند؟! اگر خبر ندارند چرا اظهارنظر می‌کنند و اگر خبر دارند چرا به راحتی دروغ می‌گویند؟!


گفت: چه عرض کنم؟!


گفتم: یارو موز را با پوست خورده بود تا آخر عمرش لیز می‌خورد!

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها