کد مطلب: 384812
پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۱ - ۱۲:۳۸

اغماض با دانشجوهای خاطی به چه قیمتی؟

تبلیغ جریان فتنه در دانشگاه رازی!

مرصادنیوز: غرفه برپا شده در دانشگاه رازی کرمانشاه به نمایشگاه تبلیغی برای جریان فتنه تبدیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اعضای انجمن فرهنگ و سیاست دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه رازی کرمانشاه در آغازین روزهای بازگشایی دانشگاه‌ها اقدام به برپایی یک غرفه در این دانشکده کردند که در آن عکس‌های سران فتنه نصب شده بود.

این حرکت دانشجویان که در اعتراض به شیوه‌نامه جدید انضباطی و برای مسموم کردن فضای دانشگاه در این راستا صورت گرفته بود معلوم نیست با چه مجوزی انجام شده است؟!

غرفه انجمن فرهنگ و سیاست با نصب عکس سران فتنه و تزیین غرفه به رنگ سبز به تحریک دانشجویان پرداختند که این حرکت با اعتراض برخی از دانشجویان به مسئولان دانشگاه همراه بود.

اهمال‌کاری مسئولان دانشگاه رازی در قبال این حرکت جای هیچ گونه توجیهی باقی نگذاشته است؛ آنهایی که محیط دانشگاه را از یک فضای آموزشی برتر در سالهای اخیر به نازل‌ترین حد رسانه‌اند و این تنزل علمی به شدت مورد اعتراض جامعه علمی استان قرار گرفته است.

اا

 

ا

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین تحولات مرز خسروی؛

آمادگی موکب ها و دستگاه‌های خدمات رسان برای بازگشت زائران از مرز خسروی

مرصادنیوز: با آغاز موج بازگشت ، خدمات دهی موکب ها و دستگاه های خدماتی نیز به این سمت سوق پیدا کرده و آماده پذیرایی و خدمات دهی به زائران حسینی در مسیر بازگشت از مرز خسروی هستند.

پربازدیدها