کد مطلب: 384905
شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۱۳:۲۰

در انتظار یک تدبیر

زوار و مواکب مستقر در مرز خسروی چشم به راه یک تصمیم قاطع /آقای استاندار دست بجنبانید

مرصادنیوز: زوار و مواکب مستقر در مرز خسروی چشم به راه یک تصمیم قاطع از سوی استاندار کرمانشاه به جای وعده‌های پیاپی بازگشایی این مرز هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، جریان عادی تردد زوار از مرز خسروی تا همین چند روز پیش برقرار بود و گروه‌های زوار با اتوبوس از مرز خسروی و از مسیر بغداد راهی کربلای معلی می‌شدند.

ناآرامی‌های چند شب پیش در بغداد و چند شهر دیگر عراق موجب بسته شدن دو مرز خسروی و چزابه در روز پنجشبه هفته گذشته شد که بعد از آرام شدن مسیر زوار عبوری از مرز چزابه، این مسیر مجدد بازگشایی شد، اما خسروی به دلیل اهمیت سلامت زوار بسته ماند.
حالا استاندار کرمانشاه اعلام کرده به دنبال یافتن یک مسیر جایگزین برای عبور زوار از مز خسروی هستیم؛ یک سوال اگر مسیر جایگزینی بود چرا 400 زائری که چند روز در دیالی عراق معطل مانده بودند را از این مسیر عبور ندادند؟!

و موضوع مهمتری که مطرح است معطل شدن مواکبی است که از مدتها قبل برای خدمت به زوار مرز خسروی در این مسیر مستقر شده‌اند و با امید بازگشایی که هر روز مسئولان دولت از معاون وزیر کشور گرفته تا مسئولان استانی می‌دهند منتظر مانده‌اند.

این مواکب منتظر تعیین تکلیف سریعتر مرز خسروی هستند تا اگر این مسیر بازگشایی نمی‌شود برای خدمت به زوار به سمت مرزهای دیگر کشور راهی و در آنجا مستقر شوند.

آقای استاندار! در تلاش شما برای بازگشایی مرز خسروی با تامین امنیت زوار هیچ شکی نیست و در این مدت شاهد اقدامات و تلاش‌های شما بوده‌ایم، اما از شما انتظار می‌رود که هر چه زودتر یک جواب قاطع و محکم به مردم بدهید تا تکلیفشان روشن شود.

این تبلیغات و فضاسازی‌های بیهوده تنها موجب نارضایتی مردم و به ویژه مسافرانی می‌شود که این مرز را برای این سفر معنوی انتخاب کرده و شاید برای سالهای بعد در تصمیم خود تجدید نظر کرده و راه خود را از این استان به سمت مرزهای دیگر کج کنند.

این تزلزل و وعده‌های پیاپی نشانه خوبی برای مدیریت ارشد استان نیست و انتظار می‌رود قاطعانه هر چه سریعتر این موضوع را تعیین تکلیف کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس در کرمانشاه + اسامی و گرایش

مرصادنیوز: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه حال بروز رسانی است.

پربازدیدها