کد مطلب: 385161
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۳:۳۵

استاندار کرمانشاه مطرح کرد:

تردد ۱۰ هزار زائر حسینی از مرز خسروی

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه از تردد ۱۰ هزار زائر حسینی از مرز خسروی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند امروز چهارشنبه در مراسم افتتاح قرارگاه رسانه ای اربعین در مرز خسروی ضمن تقدیر از دست اندرکاران در این زمینه، گفت: تردد زائران از مرز خسروی عملا از روز گذشته شروع شده و بیش از ۷۰۰۰ نفر طی روز گذشته از این مرز عبور کردند.

استاندار کرمانشاه میزان تردد صورت گرفته تا به این لحظه را نیز بیش از ۱۰ هزار نفر اعلام کرد.

وی با اشاره به وقفه صورت گرفته در تردد زائران طی روزهای گذشته گفت: هیچ گاه مرز خسروی بسته نشده بود و تنها به دلیل مسائلی که طی چند روز مذکور در عراق بود ما خودمان ترجیح دادیم که زائران را از طریق این مرز به عتبات عالیات نفرستیم.

بازوند گفت: مرز خسروی تنها مرزی است که باید برای رسیدن به کربلا از بغداد بگذرد و به دلیل حوادث بغداد چند روزی بسته ماند.

این مسئول ادامه داد: علی رغم این موضوع ما یک مسیر جایگزین نیز تعیین کرده بودیم که اگر این وقفه طول بکشد زائران بتوانند از مسیر جایگزین راهی کربلا شوند.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون این موضوع کاملا حل شده و از نظر امنیتی هم هیچ مسئله و مشکل خاصی وجود ندارد و زائران به خوبی از این مسیر تردد می کنند.

استاندار کرمانشاه با اشاره به زیر ساخت های ایجاد شده در این زمینه، ادامه داد:  هم اکنون برای بیش از ۵۰ هزار خودرو پارکینگ ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه موکب ها در قصرشیرین و مسیر خسروی راه‌اندازی شده و خدمت رسانی می کنند، گفت: البته نیاز است که آنسوی مرز مقداری موکب ها را تقویت کنیم.

استاندار کرمانشاه تاکید و خاطرنشان کرد: موکب سپاه با تغذیه روزانه ۲ هزار نفر و اسکان ۵ هزار نفر در روز خدمات قابل تقدیری ارائه می دهد.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر یک تصمیم غلط

سازمان بازرسی پیگیر کارخانه کاشی چینی ها

مرصادنیوز: با وجود اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر تصمیم غلط احداث کارخانه کاشی توسط چینی ها، مسئولان سازمان بازرسی استان در حال پیگیری موضوع هستند.

پربازدیدها