کد مطلب: 385162
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۳:۴۸

قائم مقام سازمان صداوسیما:

بایکوت و تحریف اربعین یک ننگ تاریخی بر تارک رسانه‌های استکباری است

مرصادنیوز: قائم مقام سازمان صداوسیما گفت: بایکوت و تحریف اربعین یک ننگ تاریخی بر تارک رسانه‌های استکباری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام رمضانعلی موسوی مقدم ظهر امروز  چهارشنبه در مراسم افتتاح قرارگاه رسانه ای اربعین در مرز خسروی اظهار داشت: یکی از مهمترین کارها در اربعین انجام کار رسانه ای و انعکاس این مراسم باشکوه در سطح ملی و بین المللی است.

قائم مقام سازمان صداوسیما افزود: در طول تاریخ و در گذشته چنین مراسم باشکوهی نداشتیم و در حال حاضر در سراسر دنیا مشابه این مراسم وجود ندارد.

وی با بیان اینکه تمام قدرت های دنیا نمی توانند جمعیتی با عظمت اربعین را گرد هم آورند، بیان داشت: در قرن ۲۱ که عصر رسانه ای است تمام رسانه های استکباری با سیاست های خبیثانه خود سیاست بایکوت و یا تحریف و دروغگویی را برای اربعین در پیش گرفته اند.

این مسئول ادامه داد: این یک ننگ تاریخی بر تارک رسانه های استکباری است که کوچکترین اتفاقات دنیا را پوشش می دهند و مسائل کوچک را با ید بیضای رسانه ای خود ضریب می دهند اما این واقعه بزرگ را نادیده می گیرند.

حجت الاسلام موسوی مقدم عنوان کرد: رسانه مسئولیت سنگینی بر عهده دارد که باید حق مطلب را ادا کند و آنچه که در بحث اربعین رخ می دهد را در معرض دیدن و شنیدن مخاطبان قرار دهد.

وی خاطر نشان کرد: بخشی از کارهای مربوط به رسانه مربوط به قبل از اربعین و بخش دیگری مربوط به بعد از اربعین است که ما با تمام تجهیزات هنوز ۲۵ درصد عظمت اربعین را نشان داده ایم.

قائم مقام سازمان صداوسیما بیان داشت: ماهیت اربعین تمدن ساز و هویت ساز و از عقبه ی تاریخی برخوردار است .

این مسئول گفت: ۳۰۰ خبرنگار برای پوشش مراسم اربعین به کشور عراق می روند و ۶۰ اس ان جی در مناطق مختلف مستقر هستند و از ۳۰ کشور به ویژه کشورهای اسلامی به این مراسم می روند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر یک تصمیم غلط

سازمان بازرسی پیگیر کارخانه کاشی چینی ها

مرصادنیوز: با وجود اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر تصمیم غلط احداث کارخانه کاشی توسط چینی ها، مسئولان سازمان بازرسی استان در حال پیگیری موضوع هستند.

پربازدیدها