کد مطلب: 385163
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۳:۵۴

مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه خبر داد:

انجام۱۵۰۰ بازرسی از خدمات ارائه شده در مسیر زائران اربعین حسینی

مرصادنیوز: مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه از انجام ۱۵۰۰ مورد بازرسی و ۲۰۰ مورد نمونه برداری از اقلام و خدمات مشمول استاندارد اجباری در مسیر زائرین اربعین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از روابط عمومی استاندارد استان کرمانشاه، محمودرضا نیازی از انجام ۱۵۰۰ مورد بازرسی و ۲۰۰ مورد نمونه برداری از اقلام و خدمات مشمول استاندارد اجباری در در شهرستان‌های مسیر زائرین اربعین  خبر داد.

وی افزود: نظر به سعادت قرارگیری استان کرمانشاه در مسیر تردد زوار اربعین حسینی و بازگشایی مرز خسروی به عنوان نزدیک‌ترین مرز به کربلای معلی و وجود زیرساخت‌های مناسب در این پایانه مرزی، همچنین قرار گرفتن استان کرمانشاه در مسیر مرز مهران، در ایام اربعین افزایش تردد در این مسیرها را خواهیم داشت.

این مسئول ادامه داد: با توجه به افزایش حجم تردد، باطبع عرضه مواد خوراکی و آشامیدنی، و همچنین استفاده از جایگاه‌های عرضه بنزین، گازوئیل و گاز طبیعی CNG خودروهای گازسوز در این ایام افزایش چشمگیری خواهد داشت.

وی گفت: با توجه به موارد مذکور این اداره کل از ابتدای مهرماه به منظور تامین ایمنی و سلامت زائرین عزیز نسبت به تشدید بازرسی و نمونه برداری از اقلام و خدمات مشمول استاندارد اجباری ارائه شده در سطح استان تا پایان مراسم اربعین به طور ویژه اقدام کرده تا در نتیجه آن ریسک احتمال بروز مشکلات سلامتی و ایمنی به حداقل برسد.

نیازی خاطرنشان کرد:  در این راستا ۱۵۰۰ مورد بازرسی از محل‌های عرضه محصولات مشمول استاندارد اجباری به منظور جلوگیری از عرضه محصولات غیر استاندارد و ۲۰۰ مورد نمونه برداری از محصولات خوراکی و آشامیدنی عرضه شده در مراکز صنفی استان موثر بر سلامت و ایمنی زوار با تاکید در شهرستان‌های مسیر زوار در حال انجام است.

مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه در پایان گفت: مصرف کنندگان محترم در صورت مشاهده عدم انطباق در کالاهای دارای نشان استاندارد،   شامل عدم درج علامت استاندارد  و یا کد رهگیری ۱۰ رقمی ذیل استاندارد بروی  فرآورده، موارد را از طریق سامانه گویای ۱۵۱۷ در طول شبانه روز و یا شماره تلفن کشوری ۴۵۱۷ به این اداره کل اطلاع رسانی کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر یک تصمیم غلط

سازمان بازرسی پیگیر کارخانه کاشی چینی ها

مرصادنیوز: با وجود اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر تصمیم غلط احداث کارخانه کاشی توسط چینی ها، مسئولان سازمان بازرسی استان در حال پیگیری موضوع هستند.

پربازدیدها