کد مطلب: 385177
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۷:۴۵

با صدور احکام جداگانه از سوی آیت الله جنتی؛

اعضای هیئت نظارت بر انتخابات در استان کرمانشاه معرفی شدند

مرصادنیوز: رئیس دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه از معرفی اعضای هیئت نظارت بر استان با صدور احکام جداگانه ای از سوی آیت الله جنتی خبر داد.

حجت الاسلام محسن مفید در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  از معرفی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات کشور در تهران بعد از تایید ۵ نفر از ۱۰ نفر افراد پیشنهاد شده، حکم آنها را به امضای آیت الله جنتی صادر کرد.

وی به معرفی اعضای مذکور پرداخت و گفت: حجت الاسلام  محمد سعیدی، هوشنگ معین، خلیل یزدانی، احمد رجبی و خود بنده اعضای هیئت نظارت بر انتخابات استان بوده و بر انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه نظارت خواهیم کرد.

حجت الاسلام مفید در پاسخ به اینکه از بین اعضای انتخابی چه کسانی جدیدالورود بوده و چه کسانی سابقه قبلی داشته اند؟ گفت: دو تن از اعضا  با اسامی حجت الاسلام سعیدی و خلیل یزدانی از اعضای جدید بوده  و مابقی اعضا در ادوار گذشته سابقه حضور در هیئت نظارت بر انتخابات را داشته اند.

رئیس دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه افزود: امروز ما هم موفق به تحویل احکام مذکور و معرفی این افراد شدیم و هم اولین جلسه با هیئت نظارت بر انتخابات استان را برگزار کردیم.

وی تصریح کرد:  در جلسه مذکور، آخرین وضعیت انتخابات استان رصد شد و موضوع دیگر نیز شناسایی و پیشنهاد اعضای هیئت نظارت انتخابات شهرستان تابعه بود که پس از آنکه در هیئت نظارت بر استان مطرح می شود و آنها را پیشنهاد می دهیم، اسامی به هیئت نظارت مرکزی کشور ارسال خواهد شد و در صورت تایید آنها برای افراد پیشنهادی حکم صادر می شود.

این مسئول در خصوص تعداد اعضای هیئت نظارت در شهرستان ها نیز گفت: برای هر شهرستان ۳ عضو متشکل از رئیس دفتر نظارت بر انتخابات شهرستان و دو عضو دیگر انتخاب می شود.

رئیس دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: ما افراد پیشنهادی را به تهران معرفی می کنیم و تهران حداکثر تا ۲۰ روز در مورد آنها تصمیم گیری کرده و حکم مربوطه صادر می شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها