سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 385309 ۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰

فرمانده پلیس‌راه کرمانشاه عنوان کرد:

ترافیک روان در مسیرهای منتهی به خسروی /کرمانشاه _ اسلام آباد غرب پرترددترین محور

مرصادنیوز: فرمانده پلیس‌راه استان کرمانشاه گفت: علی رغم افزایش حجم ترافیک مشکلی در جریان ترددها در مسیرهای استان وجود ندارد.

 ترافیک روان در مسیرهای منتهی به خسروی /کرمانشاه _ اسلام آباد غرب پرترددترین محور

سرهنگ محمد حیدری در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، ، در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای استان کرمانشاه(منتهی به مرز خسروی) اظهار داشت: هم اکنون با توجه به اینکه ترددها در حال افزایش است، حجم ترافیک نیز روندی افزایشی دارد.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه افزود: علی رغم افزایش حجم ترافیک، مشکلی در جریان تردد ها نداریم و همه مسیرها باز است.

وی پرحجم ترین محور از نظر بار ترافیکی را مربوط به محور کرمانشاه- اسلام آباد غرب دانست و ادامه داد: با توجه به اینکه محور حمیل به سرآبله یک راه دو طرفه غیرمجزا داریم و این محور بسیار پرپیچ و خم بوده و پرتگاه هایی نیز در مسیر وجود دارد، رانندگان باید با احتیاط بیشتری از این مسیر تردد کنند.

حیدری با تاکید بر اینکه رانندگان در این مسیر از سبقت و سرعت غیرمجاز پرهیز کنند، افزود: با توجه به اینکه احتمال ریزش سنگ نیز در این مسیر وجود دارد، رانندگان در مناطقی که ترانشه وجود داشته و احتمال ریزش وجود دارد، حتی اگر خودروی آنها خراب شد، توقف نکنند.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه چند تونل در این مسیر وجود دارد، گفت: رانندگان در این مسیرها حتما از سالم بودن چراغ های خودرو اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به تردد در این مسیر کنند. حتی در روز نیز باید چراغ های خودرو سالم باشد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها