کد مطلب: 385339
شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۱۸:۵۳

با حضور وزیر صمت صورت گرفت؛

کلنگ زنی ۵ طرح صنعتی در سنقروکلیایی

مرصادنیوز: کرمانشاه_ ۵ طرح صنعتی در سنقروکلیایی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت کلنگ‌زنی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری حدود ۹۰۰میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۸۲ نفر در سنقروکلیایی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت کلنگ زنی شد.

این طرح ها شامل کنسانتره آهن با ظرفیت ۱۵ هزار تن و اشتغال ۵۰ نفر، کنسانتره منگنز با ظرفیت پنج هزار تن و اشتغال ۲۵ نفر، سولفات منگنز با ظرفیت هزار و ۷۰۰ تن و اشتغال ۲۵ نفر، انواع داروهای منشاء گیاهی با ظرفیت ۱۵ میلیون عدد در سال و اشتغال ۳۰ نفر و نوار و لوله آبیاری از نوع پلی اتیلن با ظرفیت ۲ هزار و ۱۰۰ تن و اشتغال ۵۲ نفر است.

حجت الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا نماینده سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی، عصر امروز در این آیین اظهار داشت: در سفر مقام معظم رهبری به این شهرستان ایجاد یک واحد پایه به تصویب رسید که هنوز اجرایی نشده و خواستار تحقق آن هستیم.

وی با اشاره به ظرفیت های این شهرستان بیان داشت: فرش سنقر و کلیایی جهانی شده است اما افندگان این حوزه هنوز از جهت تسهیلات خرد و بیمه مشکلاتی دارند که باید به آنها رسیدگی شود.

نماینده سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی بر احداث یک ناحیه صنعتی روستایی در سنقروکلیایی هم تاکید کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

نگاه سیاسی دولت به بودجه 99 مشهود است

مرصادنیوز:عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: نگاه سياسی دولت به بودجه 99 با توجه به کاهش بودجه های فرهنگی و قرآنی مشهود است.

پربازدیدها