سرویس: اجتماعی کد خبر: 385372 ۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱

استاندار کرمانشاه تاکید کرد:

لزوم فعالیت چارترکننده‌های قوی برای رونق گردشگری در کرمانشاه

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: برای رونق گردشگری استان نیازمند فعالیت چارترکننده‌های قوی هستیم.

لزوم فعالیت چارترکننده‌های قوی برای رونق گردشگری در کرمانشاه

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند صبح امروز یکشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی که در استانداری برگزار شد،اظهار داشت: لازم است برای واگذاری واحدهای گردشگری استان که در حال حاضر راکد هستند فراخوانی داده شود تا این واحدها به چرخه فعالیت برگردند.

استاندار کرمانشاه افزود: یکی از هتل های کرمانشاه یک ظرفیت بسیار خوب برای گردشگری است صرف نظر از ایجاد اشتغال یک بنای تاریخی ارزشمند است که شاید یکی از ۱۰۰ عنصر هویتی استان کرمانشاه باشد.

این مدیر ارشد استان خاطر نشان کرد: در سیستم میراث فرهنگی جهت ارتقاء صنعت گردشگری باید افرادی باشند که با تورگردانها ارتباط برقرار کند چرا که این تورگردانها ظرفیت های بزرگی برای گردشگری هستند.

بازوند افزود: یک استان در راستای رونق بخشیدن به حمل و نقل هوایی و گردشگری نیازمند چارتر کننده با بنیه قوی است.

وی ادامه داد: اگر در استان چارتر قوی نداشته باشیم نباید توقع داشت صنعت گردشگری ما تقویت شود لذا باید سعی کنیم اگر کسی توانایی ورود به این عرصه را دارد آنها را با پرداخت تسهیلات حمایت کنیم.

استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: روند کشت گلخانه ای در استان کرمانشاه قابل قبول نیست باید ببینیم سالیانه این امر چه میزان رشد دارد و مرتب رصد کنیم.

بازوند همچنین از عدم تدوین سند جامع آب استان هم انتقاد کرد و گفت: در حال حاضر برخی از تخصیص های آب در استان بخاطر این سند بلاتکلیف هستند که لازم است هرچه سریعتر این امر پیگیری شود.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها