کد مطلب: 385372
یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۱۱:۲۲

استاندار کرمانشاه تاکید کرد:

لزوم فعالیت چارترکننده‌های قوی برای رونق گردشگری در کرمانشاه

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: برای رونق گردشگری استان نیازمند فعالیت چارترکننده‌های قوی هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند صبح امروز یکشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی که در استانداری برگزار شد،اظهار داشت: لازم است برای واگذاری واحدهای گردشگری استان که در حال حاضر راکد هستند فراخوانی داده شود تا این واحدها به چرخه فعالیت برگردند.

استاندار کرمانشاه افزود: یکی از هتل های کرمانشاه یک ظرفیت بسیار خوب برای گردشگری است صرف نظر از ایجاد اشتغال یک بنای تاریخی ارزشمند است که شاید یکی از ۱۰۰ عنصر هویتی استان کرمانشاه باشد.

این مدیر ارشد استان خاطر نشان کرد: در سیستم میراث فرهنگی جهت ارتقاء صنعت گردشگری باید افرادی باشند که با تورگردانها ارتباط برقرار کند چرا که این تورگردانها ظرفیت های بزرگی برای گردشگری هستند.

بازوند افزود: یک استان در راستای رونق بخشیدن به حمل و نقل هوایی و گردشگری نیازمند چارتر کننده با بنیه قوی است.

وی ادامه داد: اگر در استان چارتر قوی نداشته باشیم نباید توقع داشت صنعت گردشگری ما تقویت شود لذا باید سعی کنیم اگر کسی توانایی ورود به این عرصه را دارد آنها را با پرداخت تسهیلات حمایت کنیم.

استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: روند کشت گلخانه ای در استان کرمانشاه قابل قبول نیست باید ببینیم سالیانه این امر چه میزان رشد دارد و مرتب رصد کنیم.

بازوند همچنین از عدم تدوین سند جامع آب استان هم انتقاد کرد و گفت: در حال حاضر برخی از تخصیص های آب در استان بخاطر این سند بلاتکلیف هستند که لازم است هرچه سریعتر این امر پیگیری شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

درخواست وقیحانه از شورای نگهبان؛ چشم بر تخلفات ببندید!

هوچی‌بازی اصلاح‌طلبان با شعار عوامفریبانه حضور حداکثری

مرصادنیوز: برخی توقع دارند نظام اسلامی و در ذیل آن شورای محترم نگهبان به بهانه  جمهوریت و حضور حداکثری چشم بر روی فساد و تخلفات محرز شده ببندد که صد البته توقعی بیجا و به دور از هر عقل و منطقی است.

پربازدیدها