کد مطلب: 385632
پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۱۱:۲۷

آیت الله علما در دیدار با حقوقدانان بسیجی:

تمام دنیا از اقتدار سپاه حساب می برد/ ضرورت داشتن تفکر و روحیه انقلابی در اجرای امور

مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: ما کشور مقتدری هستیم که سیاست ما در دنیا حرف اول را می زند و خبر دستگیری «زم» توسط سپاه سبب شده تمام دنیا از اقتدار سپاه حساب ببرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت الله مصطفی علما امروز پنج شنبه در جمع حقوقدانان بسیجی مسئله احقاق حق و وکالت را مسئله‌ای بسیار مهم و دقیق برشمرد و اظهار داشت: کار بسیار دقیق است و کسانی که در این حوزه وارد می‌شوند باید با دقت به همه چیز توجه داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه افزود: هر جا سخن از حق مردم است باید با کمال دقت وارد شوند چرا که اسلام به ۳ مساله مهم از جمله خون مردم، اموال مردم و آبروی مردم بسیار اهمیت داده است و آنها را برابر تمام احکام دنیا می داند.

وی با اشاره به اینکه نیمی از مشکلات جامعه مربوط به مشکلات خانوادگی است، خاطر نشان کرد: در این راستا اجرای برنامه مسجد محوری و استفاده از ظرفیت روحانیون در این مساجد می تواند بسیاری از این مشکلات را حل و فصل کند.

آیت الله علما افزود: جوانان ما جوانان بسیار لایقی هستند و انجام برخی کارها از سوی آنها شاید به واسطه نداشتن علم و آگاهی است لذا اگر برنامه های مسجد محوری را تقویت کنیم می تواند در راستای آموزش به جوانان نیز موثر باشد.

امام جمعه کرمانشاه گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمود باید انقلابی فکر کنیم، انقلابی عمل کنیم و انقلابی مدیریت داشته باشیم.

وی ادامه داد: اگر کارها روح انقلابی نداشته باشند انقلاب متوقف شده و هرج و مرج در جامعه به وجود خواهد آمد.

وی مشکلات جامعه از جمله اختلاس را عدم تعهد اشخاص و نداشتن روحیه انقلابی بیان کرد و گفت: تقویت حاکمیت اسلام امری ضروری است و تقویت آن به نفع مردم است.

آیت الله علما همچنین به ورود بسیج در فضای مجازی تاکید کرد و افزود: نباید اجازه داد مطالبی در فضای مجازی نشر داده شود که اصلا صحت و وجود خارجی ندارد.

این مسئول ادامه داد: پیشگیری مقدم بر هر کاری است و با این کار می توان بر بسیاری از مشکلات فائق آمد.

وی خطاب به هیات اندیشه ورز بسیج حقوقدانان گفت: باید حافظ باشید و دائما مسائل شهر را رصد کنید و بر آنها تدبیر و مدیریت داشته باشید تا مشکلات حل و فصل شود.

آیت الله علما خاطر نشان کرد: ما کشور مقتدری هستیم که سیاست ما در دنیا حرف اول را می زند و امروز خبر دستگیری "روح اله زم" توسط سپاه کار عظیمی است که نشان می دهد که تفکر زیادی پشت آن بوده  و همین امر سبب شده تمام دنیا از اقتدار سپاه حساب ببرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: قوانین ما متکی به قوانین الهی است لذا از استحکام فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

وی عنوان کرد: اگر هر مجموعه ای بر ساختن محدوده خود فکر کند می تواند در توسعه فرهنگی و اقتصادی و ... موثر باشد.

این مسئول با بیان اینکه در حال حاضر ۷۵ درصد داروهای کشور توسط جوانان در داخل کشور ساخته می شود، گفت: باید جوانان خوش فکر را حمایت کنیم چرا که امروز بسیاری از تکنولوژی ها توسط همین جوانان قابل دسترسی است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ببینید |

تاسف مردم از تخریب سرمایه‌های ملت در غارت آشوبگران

مرصادنیوز: مردم کرمانشاه در اغتشاشات اخیر با جدا کردن صف خود از آشوبگران ضمن تاسف از تخریب اموال عمومی و سرمایه های ملت این اقدامات را محکوم کردند.

پربازدیدها